Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink

The forum is an RPG and it's based on the TV show True Blood

ИндексPortalВъпроси/ОтговориПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
» Станете наши приятели
Нед Фев 05, 2012 8:08 am by Dev Constantine

» Промени...
Вто Яну 03, 2012 2:13 pm by Касиди Минкс

» Весела коледа и Честита нова година!
Чет Дек 29, 2011 11:02 am by Дмитрий Флориан

» Търся си другарче...
Чет Дек 29, 2011 8:19 am by Катерина Драгомир

» Нашите приятели
Пон Дек 19, 2011 7:39 pm by Касиди Минкс

» Магическото езеро
Пет Дек 09, 2011 7:38 pm by Dev Constantine

» Търся си роднини/приятели/колеги...
Пет Дек 09, 2011 5:06 pm by Dev Constantine

»  Водопада
Пет Дек 09, 2011 5:05 pm by Изабел

» Площадката за деца
Чет Дек 08, 2011 4:42 pm by Харпър Дейл

Share | 

Тимъти Лийдъм

Go down 
АвторСъобщение
Tim C. Leedom

ПисанеЗаглавие: Тимъти Лийдъм   Вто Юли 19, 2011 9:23 pm

Име: Тимъти Лийдъм

Прякор: Тим

Години: 22/115

Раса: вампир

Външен вид: Не съм много висок за човешките си години. Лицето ми е с ясно изразени черти, имам кафеви очи и кафява коса, правят ме някак нормален... Мразя да се набивам на очи, за това винаги нося обикновени дрехи - тениска и дънки. Смея да твърдя, че съм изпипал до съвършенство прикритието си сред хората, дори е имало моменти, в които се чувствам комфортно в тяхната компания, като изключим желанието да ги захапя за врата, разбира се. Аз съм типичното момче от тълпата - огледай се и се опитай да ме откреш, никак няма да ти е лесно...

Характер: Едно от нещата, които обичам в себе си е, че лесно привиквам към нова обстановка. В последните няколко години имах шанса да потренирам в това отношение... Имам досадния навик да обмислям прекалено всяка своя постъпка, най - дразнещото ме нещо. Често се вживявам прекалено в нещата, което не се харесва особено на приятелите ми, но факта, че се опитвам да се оттърва от това си глупаво "качество" ми печели точки пред тях. Смятам се за общителен, лесно се вписвам навсякъде. Банално ще бъде ако кажа, че бих дал живота си за всеки един мой приятел, но в свят като моя е хубаво да имаш някого до себе си, който да ти го казва от време на време, а аз не бих го казал, ако не съм сигурен че ще го чу и от ответната страна.
Обичам да се разхождам навън късно през нощта, когато е почти невъзможно да засечеш когото и да е било, а ако имам и слушалки в ушите... е тогава не ми е нужно нищо друго, за да се почувствам на седмото небе.

История:Роден съм през есента на 1876 година в Далас, Тексас. Прекарал съм целия си съзнателен човешки живот там. Бях едно обикновено хлапе, живеещо в с родителите си.Обичах живота си, макар и да ми липсваха импулсните решения, внезапните проникновения или казано по - просто: нямаше никакъв екшън в живота ми.
Така монотнонно се изтъркулиха двайсетина години от досадния ми живот. През 1895 година обаче, нещата щяха тотално да се променят, за добро или за лошо мечтата ми за по - вълнуващо бъдеще, щеше да се сбъдне...
2 август, 1985 година, полет 191 на Делта Еърлайнс катастрофира край Далас, Тексас, умират 137 човека. Цялото ми семейство загина в трагичния инцидент, аз трябваше да ги последвам, съдбата обаче имаше други планове за мен. Привлечени от многото кръв група беснеещи вампири дойде на мястото, където лежаха мъртвите, само за няколко минути. Бяха около дузина, не виждах лицата им, не знаех имената им... единственото, което със сигурност знам за тях е, че промениха коренно заспалия ми хлапашки начин на живот. Почти бях издъхнал, когато до мен се приближи един от вампирите, захапа ме за гърлото и с това си простичко движение ме дари с нов живот. Не е нужно да споменавам споходилото ме объркване, веднага, след като се събудих, както не е нужно и да обяснявам как се почувствах, виждайи пред очите си всички, означаващи нещо за мен хора, мъртви. Нещото, което няма да забравя никога обаче е усещането, което изпитвах тогава, а именно присъщата на вампирите жажда за кръв.

Името на човека чиито лик използвате:
Gaspard Ulliel
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Касиди Минкс
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Тимъти Лийдъм   Вто Юли 19, 2011 10:06 pm

Одобрен.Добре дошъл Smile

~~~~~~~~~~~~~~~~~

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://haveabite.bulgarianforum.net

Тимъти Лийдъм