Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink
Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink
Best drink in the world...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The forum is an RPG and it's based on the TV show True Blood
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
» Станете наши приятели
Началото на гората EmptyНед Фев 05, 2012 8:08 am by Dev Constantine

» Промени...
Началото на гората EmptyВто Яну 03, 2012 2:13 pm by Касиди Минкс

» Весела коледа и Честита нова година!
Началото на гората EmptyЧет Дек 29, 2011 11:02 am by Дмитрий Флориан

» Търся си другарче...
Началото на гората EmptyЧет Дек 29, 2011 8:19 am by Катерина Драгомир

» Нашите приятели
Началото на гората EmptyПон Дек 19, 2011 7:39 pm by Касиди Минкс

» Магическото езеро
Началото на гората EmptyПет Дек 09, 2011 7:38 pm by Dev Constantine

» Търся си роднини/приятели/колеги...
Началото на гората EmptyПет Дек 09, 2011 5:06 pm by Dev Constantine

»  Водопада
Началото на гората EmptyПет Дек 09, 2011 5:05 pm by Изабел

» Площадката за деца
Началото на гората EmptyЧет Дек 08, 2011 4:42 pm by Харпър Дейл


 

 Началото на гората

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Изабел



Началото на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Началото на гората   Началото на гората EmptyЧет Юли 14, 2011 12:26 pm

Началото на гората 131846799bad5a3b514f096e69bbc4a7896cd9
Върнете се в началото Go down
Катерина Драгомир

Катерина Драгомир



Началото на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на гората   Началото на гората EmptyСъб Юли 16, 2011 9:56 am

Днес беше един от дните в които ми беше скучно и нямаше какво да правя и исках да се усамотя.Още в къщи реших,че ще ида в гората и реших,че може да си разведа и Макси.Моето малко,сладко кученце.Облякох си нещо набързо сложих каишката на Макси,взех си чантата с телефона,ключовете,портмонето и другите ми неща и излязохме.Заключих къщата и се поогледах наоколо,а имаше много хора на улицата пред мен.Намушках ключовете в чантичката си и след малко се бях сляла в тълпата вече и ходех към гората.След около 20 минути понеже аз си бях далечко стигнах началото на гората.Когато го стигнах,но малко по навътре чух странен шум.Отначало направих изплашена,но когато се сетих,че е вампир и то на 100% бях сигурна,че е вампир махнах изплашената физиономия и сложих отегчена физиономия.Вече изобщо не ми правеше впечатление,че в града има вампири.Надявам се поне този вампир няма да се опита да ме изяде,защото не си носех колчета или варбинка.След малко вампирката застана пред мен и си показа зъбките,а аз просто и казах:
-Само посмей!Пия достатъчно варбинка всеки ден!Но пък ако искаш да ме ухапеш нямам против!-Засмях се макар и да не знам дали му беше времето за смях.Тя май изобщо не очакваше такава реакция.
Върнете се в началото Go down
Victoria James

Victoria James



Началото на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на гората   Началото на гората EmptyСъб Юли 16, 2011 10:14 am

Слънцето дразнеше кожата ми както обикновено. Нахлузих пръстена си и се изправих от леглото. Облякох се ,огледах се в огледалото и доволна усмивка се появи. Не бях жадна все още,но все пак изпих две банки с кръв и се запътих навън. Градът ми харесваше и то доста,знаех че има и други като мен. Естествено,Англия ми липсваше,хубавото беше че вече никой не можеше да се досети от кой род съм. Тюдорите отдавна са забравени,поне според мен. Стигнах до една гора,почти в началото усетих женско присъствие,на човек.Реших да се позабавлявам. След странната й реакция избухнах в смях :
- Спокойно,едва ли ще те изям,вече ядох. - намигнах й - Как се казваш? - попитах с повдигната вежда.
- Имаш хубаво куче.. - отбелязах по-късно.
Върнете се в началото Go down
Катерина Драгомир

Катерина Драгомир



Началото на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на гората   Началото на гората EmptyСъб Юли 16, 2011 10:27 am

Някаква вълна ме лисна когато тя каза,че няма да ме изяде.Колкото и да бях свикнала пак отвътре имах някакви тръпки да не ме изяде.Все пак не исках да ставам вампир.Така си се харесвах като един обикновен човек,но нямах нормален живот.
-Аз ъ...аз съм Блуум.-Казах и се усмихнах.Загледах повдигнатата и вежда,която малко ме плашеше,но така и не знам защо така.Загледах я и то от любопитство.Не беше кой знае колко лоша всъщност си беше добре.
-А ти?Как се казваш?-Попитах и продължихме да вървим по пътеката все по-навътре в гората.Не ме беше страх от това място.Този път страха беше минимален.Все пак си имах куче и вампир с мен.Ще кажете голямо успокоение.
-Ами ти имаш ли домашни любимци?-Засмях се.Засмях се,защото самия въпрос както го зададох ми звучеше много смешно.Още имах тръпки под кожата още не и имах пълно доверие.Минаха ме мисли за вампири и се чудех защо не се е скрила някъде от слънцето и се зачудих сега как издържа на това слънце.
-Между другото това е Макс.-Казах и хвърлих поглед на малкото ми сладурче.Толкова го обичах това куче и си нямах на идея какво бих правила без него.То всъщност ми беше подарък от майка ми.Гледала съм го от мъник на 2 месеца.Не знаех защо точно сега мисля затова,но ето на.
Върнете се в началото Go down
Victoria James

Victoria James



Началото на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на гората   Началото на гората EmptyСъб Юли 16, 2011 10:36 am

Подадох ръката си,а на лицето ми се беше появила доволно-арогантната ми усмивка :
- Приятно ми е Блуум,аз съм Софиа Тюдор Стюарт. - казах с доволен глас. В същност обичах да казвам фамилиите си въпреки че едва ли щеше да се сети за великата династия на Тюдорите. Вече доста малко хора се интересуваха от историята,а това беше доста жалко. Погледна кучето,напомняше ми за моя Ноа,кучето от ранното ми детство. Беше до мен повече от колкото майка ми бе.
- Хубаво име.. - промълвих след като научих името на сладура.
- Аз също имах куче,когато живеех в двореца,но това беше отдавна от тогава не съм имала домашни любимци. - признах си,въпреки че нямаше да дам обяснение за този дворец,ако тя не пожелаеше.
Върнете се в началото Go down
Катерина Драгомир

Катерина Драгомир



Началото на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на гората   Началото на гората EmptyСъб Юли 16, 2011 11:11 am

"Дворец ли?"Помислих си аз.Тя трябва да е доста богата ако има чак и дворец,но пък не бях сигурна все пак.Веднага ми стана любопитно как изглежда?Къде се намира и подобни,но пък явно щом тя не искаше да ми каже за него явно не трябва да знам.Но пък по дяволите да върви любопитството ми,но си беше в мен и просто не издържах да не попитам макар и да изглеждах....ами не знам може би странно или нахално.
-Е ами...ти живееш в дворец?Или нещо не съм те разбрала?-Засмях се.Стана ми малко кофти,но пък и по какъв случай?Тя ако не искаше да ми разказва просто май щеше да си го каже.Ако не беше от срамливите.Добре,че поне аз не съм много.След това докато чаках отговор се зачудих за фамилията и.Струваше ми се доста странна.За първи път я чувам и не знам защо.Може би още много хора са с такава фамилия,но не знам.
-А фамилията ти?За първи път я чувам и ми е много странна тази фамилия.-Засмях се и се усмихнах притеснително в случай,че съм я засегнала по някакъв начин.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Началото на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на гората   Началото на гората EmptyСъб Юли 16, 2011 1:17 pm

Момичета,знам,че спамя,ама... вампирите не могат да излизат на светло,те спят през деня! Върбинка тук не съществува и е забранено вампирите да нападат хора.В този свят вампирите са дали клетва да не нападат хората и им е позволено да си създадат собствено правителство.Поне прочетете за какво става дума в серияла.

Извинявам се на модераторите и админите,но не издържах!
Върнете се в началото Go down
Катерина Драгомир

Катерина Драгомир



Началото на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на гората   Началото на гората EmptyНед Юли 17, 2011 7:15 pm

Докато ходехме и тя просто си мисеше нещо на мен ми писна да стоя тук затова помислих малко дали наистина да я оставям и да слизам и реших накрая,че ще слизам в града.Понеже тя беше малко по-напред от мен я подбутнах и и казах:
-Хей Софиа.-Казах и,а тя се обърна.И без това май не мислеше да ми отговаря на въпросите нямаше какво да изпусна май ако си отида.Най-много да пропусна това пак да огладнее и да ме схруска.
-Аз,аз ще трябва да отида в града.-Не исках да и казвам,че е нарочно,но пък толкова ми беше скучно тук сред тази гора и да няма какво да правя като и тя само си мълчеше.Не,че я обиждам или наричам скучна просто на мен тук ми омръзва.
-Надявам се пак да се видим и ще ми е по-приятно ако и следващия път си яла.-Засмях се.Помахах и казах:
-Чао,Соф.-Обърнах се и започнах да вървя към града.Не бяхме изминали кой знае колко,но пък за мен не бяхме изминали и малко.А и + още двайсе минути които имах,за да стигна първо до вкъщи.Нямаше накъде.Много не обичах да ходя пеша,но какво да се прави.Не е зле да искам от нашите кола вече.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Началото на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на гората   Началото на гората Empty

Върнете се в началото Go down
 
Началото на гората
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Гъстите дебри на гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best drink in the world... :: Гората-
Идете на: