Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink
Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink
Best drink in the world...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The forum is an RPG and it's based on the TV show True Blood
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
» Станете наши приятели
Гробищата нощем EmptyНед Фев 05, 2012 8:08 am by Dev Constantine

» Промени...
Гробищата нощем EmptyВто Яну 03, 2012 2:13 pm by Касиди Минкс

» Весела коледа и Честита нова година!
Гробищата нощем EmptyЧет Дек 29, 2011 11:02 am by Дмитрий Флориан

» Търся си другарче...
Гробищата нощем EmptyЧет Дек 29, 2011 8:19 am by Катерина Драгомир

» Нашите приятели
Гробищата нощем EmptyПон Дек 19, 2011 7:39 pm by Касиди Минкс

» Магическото езеро
Гробищата нощем EmptyПет Дек 09, 2011 7:38 pm by Dev Constantine

» Търся си роднини/приятели/колеги...
Гробищата нощем EmptyПет Дек 09, 2011 5:06 pm by Dev Constantine

»  Водопада
Гробищата нощем EmptyПет Дек 09, 2011 5:05 pm by Изабел

» Площадката за деца
Гробищата нощем EmptyЧет Дек 08, 2011 4:42 pm by Харпър Дейл


 

 Гробищата нощем

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Касиди Минкс
Admin
Касиди Минкс



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 14, 2011 12:48 pm

Върнете се в началото Go down
https://haveabite.bulgarianforum.net
Изабел
Admin
Изабел



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyСря Юли 20, 2011 4:42 pm

Вместо къщата на Блу отидох на гробището.Идвах тук когато исках да остана сама с мислите си.Не исках да ходя в гората...въпреки,че с малко късмет ще се намери някой да ме убие.Седнах пред гроба на родителите си и се загледах в надгробните плочи.
-Аз съм идиотка...-казах си.Подуха вятър,а аз придърпах крака към гърдите си.Бях с къса поличка и потниче...мм да колко хубаво.Защо по дяволите Мерлот не е денонощен?Сега и без това нямаше какво да правя...нямах намерение да се прибирам,а с този врат нямаше май и утре как да отида на работа.
-По дяволите!-извиках като луда.Е на практика аз бях луда с всичко което позволих на този вампир да направи с мен.Колкото и да обичах да оставам сама исках сестра ми да е тук в момента.
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom

Tim C. Leedom



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 21, 2011 8:30 am

-По дяволите! - Чух познат глас. Изабел беше единствения човек, достатъчно глупав за да дойде на гробищата посред нощ. За такъв като мен беше нормално, бях нощтна птица и преди да се превърна във вампир, но за нея... Предполагам че и за нея не беше необичайно, просто ме беше яд как сама си търси белята.
- Дяволът, на вашите услуги. - Промъкнах се иззад нея, не че щеше да се стресне, все пак не бях непознат. Докато очаквах реакцията й започнах да мисля как да оправдая факта, че съм навън толкова късно, ако ме попита. "Просто минавах..." - Щеше да свърши работа, ако не бяхме на гробищата късно през нощта. Остана да се надявам, че няма да ме попита.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 21, 2011 8:41 am

Докато седях и се взирах в надгробните плочи чух зад себе си познат глас.Изправих се и изчистих дрехите си.
-Здравей и на теб.-усмихнах му се.Отидох до него и се надигнах за да го прегърна.Мой стар и доста добър приятел в който винаги е имало нещо тайнствено и това ми харесваше.
-Какво правиш на вън толкова късно?-повдигнха вежда.Надявах се обаче да не вземе да реши да ме попита аз какво правя тук.Не исках да обеснявам.Забелязах,че той се е загледал в лицето ми.Сигорно очите ми бяха леко зачервени от сълзите.
-Какво?-попитах и скръстих ръце пред гърдите.Понякога да си призная мислех Тим за вампир...,но това е абсуртно.Той винаги е бил доста мил към мен.Може дори да се нарече най-добрия ми приятел...
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom

Tim C. Leedom



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 21, 2011 8:57 am

И без перфектното си нощтно зрение можех да видя, че очите и са подути. Не знаех причината, но със сигурност не беше признак на щастие.
- Мога да те попитам същото. - Нямах намерение да й отговарям. Усмихнах се и продължих с кръстосъния разпит. - Има ли причина за сълзите ти или си решила да поплачеш колкото за спорта? - Не бяхме се виждали от известно време и не бях в крак със случващото се около нея. Така беше и по - добре, защото е човек, а контакта ми с хората е силно ограничен. Въпреки това я чувствах близка и не ми беше приятно да я виждам в подобно състояние. - Знаеш ли, малко съм обиден... Трябва да ми казваш, когато ти има нещо, а не да разбирам случайно.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 21, 2011 9:03 am

Той избегна въпроса ми и почти винаги правеше така.Неговите въпроси също не ми харесаха.Да го излъжа или да му кажа истината?
-Аз...ами не знам.Смисал...просто човек не може ли да си поплаче?-измърморих.Мразех някой да ме вижда да плача и гледха да не го правя,но кой би предположил,че Тим ще се появи от нищото.Огледах се наоколо,а после погледнах Тим.
-От кога не сме се виждали само.Доста си се променил...защо утре не дойдеш в Мерлот?-изрекох оглеждайки го от глава до пети.От сега знаех,че ще отбегне "поканата" ми.Винаги така правеше или идваше по никое време.Час два преди да затворим,а ние затваряхме късничко..по тъмно.Какво по дяволите правеше цял ден?!
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom

Tim C. Leedom



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 21, 2011 9:13 am

- Хората не плачат без причина, би трябвало да го знаеш. - Може би, ако не бях вампир и всичко в живота ми не се въртеше около човешката кръв, с Изабел бихме били добри приятели. Щяхме да излизаме с компания, да празнуваме заедно, с повод или без... Но нещата между нас стояха различно. И без това никой от приятелите ми не одобравя факта, че общувам с човек. И то защото съм заплаха за живота й, а защото тя е заплаха за моя, защото ме караше да гледам на хората по различен начин. - Защо да го правя? Не виждам причина, криеш нещо от мен и се опитваш да се измъкнеш. Не е нужно да съм екстрасенс, за да го знам.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 21, 2011 9:21 am

Познаваше ме твърде добре.Изръмжах.
-Да крия нещо от теб!Не може ли човек да скрие нещо!По дяволите!-осъзнах,че крещя.Отстъпих крачка назад и си поех дълбоко въздух.Какво ми ставаше по дяволите?Погледнах Тим.
-Съжаляам.Не знам какво ми става...просто.Дори и да ти кажа...ще ме сметнеш за луда каквато всъшност съм.-поклатих глава и се опрях на едно дърво.Тим пак беше отбегнал въпросите ми.Не беше обеснил като нормалните хора,че има работа или нещо такова.Понякога много мразех тази негова тайнственост.Значи така.Той може да крие нещо от мен,но аз от него не мога.Дали да му кажа?
Върнете се в началото Go down
Касиди Минкс
Admin
Касиди Минкс



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 21, 2011 9:29 am

Когато се прибрах и не намерих сестра си се притесних.За това тръгнах да я търся,когато не вдигна телефонът си след стотното ми звънене се притесних сериозно.Накрая срещнах един приятел,който ми каза,че е отишла към гробищата,където я намерих.
-Изи!
Казах й щом я приближих й я прегърнах.Беше разстроена и мислите й бяха като отворена книга за моята телепатия.Имаше някой с нея,не се сещам дали съм го виждала преди,но той определено не беше човек.
-Ти май привличаш вампирите,а?-попитах сестра си и погледнах момчето.Когато ме попита за какво говоря й обясних.-Той е като Ерик,не чувам мислите му...което малко ме побърква.
Върнете се в началото Go down
https://haveabite.bulgarianforum.net
Tim C. Leedom

Tim C. Leedom



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 21, 2011 9:39 am

Неизвестното ме убива, винаги е било така. В предишните ми разговори с Изабел нямаше нищо скрито, поне що се отнася до нея. Сега сякаш си бяхме разменили местата.
- Ако ме познаваше по - добре, никога не би казала подобно нещо. - Отново се усмихнах. Моментните й изблици на ярост ме забавляваха. - И въпреки това, дори и да те сметна за луда... Защо просто не ми кажеш? Помисли, какво можеш да изгубиш? Лудостта не е нещо лошо, повярвай ми. - Съмнявах се, че нещото, довело я до състояние на истерия, може да бъде сметнато за лудост - в моя и нейния свят двете понятия нямаха нищо общо.
Преди да ми отговори усетих чуждо присъствие. Не беше вампир, нито човек, нито нещо което бях срещал до сега. Изглежда познаваше Изабел, но това не беше важното в момента. Новодошлата направи нещо, което не трябваше да прави.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 21, 2011 9:44 am

Загледана в Тим чух гласът на сестра си.Тя се присъедини към нас и аз вече нямаше как да разкрия нищо на Тим тъйкато щях да го разкрия и на Каси.Съдбата има страно чуство за хумор.
-Ти май привличаш вампирите,а?Той е като Ерик,не чувам мислите му...което малко ме побърква.-изрече Каси.Отдръпнах се от нея и се втренчиш с Тим.Тя какви ги говорише?А да не говорим,че спомена Ерик.Разтърсих леко главата си за да разбера на кой свят се намирам.Вярвах на сестра си,а и често аз мислех нещо подобно за него.Но ако не съм го забелязала всичи тези години...то тогава...мамка му.
-Какво по дя...ти си вампир?Всичките тези години и не си ми казал нищо?-изкрещях му.Да...бях луда.Страхотно.Направо великолепно.Изпречих се междо него и сестра ми загледана в очите му.Мислех го за мой приятел,а той ме е лъгал години наред...,а после аз да му споделям всичко.
-И искаш аз да ти сподемя докато ти криеш такова нещо от мен?
Върнете се в началото Go down
Касиди Минкс
Admin
Касиди Минкс



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 21, 2011 9:52 am

Сложих ръка на рамото на Изи.
-Спокойно,сестричке.Той се е опитвал да те предпази...надявам се.-погледнах момчето,знаех си,че съм го виждала някъде.
-Това което се е случило вкъщи няма значение,това какво е той също няма значение,защото е твой приятел...нали?!-казах и погледнах вампира.Не знам кой е нито какво прави в Бон Тон,но не ми харесва.
-Довери се на сестра си...-усмихнах й се леко и я погледнах в очите.Поне на мен може да вярва,не бих направила нищо което да я нарани и всичко за да е добре.
Върнете се в началото Go down
https://haveabite.bulgarianforum.net
Tim C. Leedom

Tim C. Leedom



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 21, 2011 10:01 am

- Защо не ти казах ли? Нека да помисля... Може би за да запазя взаимоотношенията ни, може би за да не изпитваш страх в мое присъствие... А може би защото не исках да регираш по този начин. - Наистина не трябваше да научава така. - Вярваш ли, че ако знаеше щеше да се държиш с мен начина, по който се държиш сега? Но това няма значение, защото и също криеш нещо, нали? "Госпожица нетактичност" например. Какво е тя, защото със сигурност не е човек. - Обърнах се към нея. Разбрала какво направи, сякаш се опитваше да оправи нещата.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 21, 2011 10:08 am

-Щях да се дърва по същия начин с теб!-отвърнах му машинално без да се засмислям.Думите на Ерик от по-рано изкочиха в главата ми и аз се опитах да ги изтласкам в дъното на съзнанието си.Той искаше да узнае какво крия.Е и аз не знам какво точно криех такаче...Поех си дълбого въздух и за миг затворих очи.
-Какво крия?Ами дори не знам защо го крия.Преди няма и тридесет минути се натисках с вампир и му позволоих да пие от мен...е това крия...доволен ли си,че разбра?Крия още,че той се отнесе ужасно с мен накрая и ме остави като..не знам като какво.-озъбих се на Тим.Може би ако той ми беше каза по-рано за тази негова тайна сега нямаше да водим тази дискусия.
Върнете се в началото Go down
Касиди Минкс
Admin
Касиди Минкс



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 21, 2011 10:15 am

Отстъпих назад,тя беше доста ядосана,а аз определено не й помагах. А това,че той прояви някакъв интерес към мен не ми хареса.Потръпнах щом срещнах погледът му.
-Изи....Изабел,моля те. Успокой се.-отново поставих ръце върху раменете й и се опитах да я успокоя като й пратя малко от моята енергия.Не знам дали ще се получи,искрено се надявам,защото имам чувството,че след малко ще се разпадне психически.
-Това което се е случило е минало,забрави го! Трябва да си силна!-обърнах се към вампира.-Аз съм й сестра и не е твоя работа какво съм!
Не съм човек? Какви глупости ги говори този?
Върнете се в началото Go down
https://haveabite.bulgarianforum.net
Tim C. Leedom

Tim C. Leedom



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 21, 2011 10:28 am

- Дали съм доволен? - Поклатих глава. - Има ли значение? Сестра ти каза, че не е моя работа. - Отново я погледнах, след което върнах погледа си към Изабел. - Слушай. Ако не съм ти казвал години на ред си има причина. Сигурно си има причина и да не ми се доверяваш достатъчно, ако ми вярваше щеше да ми кажеш за случилото се. Ако трябва да съм честен обаче, от вампирите трябва да очакваш точно това. Не виждам защо си толкова разтроена. Да скрия самоличността си от теб беше единствения начин да бъдем приятели, но това вече не съвсем възможно нали? Сега, когато знаеш какъв съм и имаш опит с такива, като мен. Слушай сестра си, по - добре е всичко да остане в миналото, включително нашето познанство.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 21, 2011 10:44 am

-Ама вие вампирите сериозно нямаше сърца!Не ви пука как се чуства някой,а просто ръсите думи наляво надясно.-изрекох опитвайки се да се успокоя.Погледнах го неодобрително.Не ми харесваше какво говори.
-Ще правя с живота си каквото си поискам.Ясно?И нямам опит с такива като вас...просто се запознах с онзи тип и това е.А ти като мой приятел трябваше да знаеш,че съм лесно ранима...какви приятели сме били само.-казах иронично последните си думи.Още седях междо него и сестра ми.За първи път от както го познавах го виждах такъв...и не ми харесваше.Не ме беше страх,но не ми харесваше.
-Какво сега?Ще си тръгнеш?Ще изчезнеп отново или ще ме запратиш към някое дърво...или ще ми прекършиш вратът?-запитах го.Все пак всички вампири които познавах-два на брой тъйкато мащехата на Сали бог знае къде е-искаха едно и също.Да умра.Повдигнах вежда.
-Щом толкова искаш да се отървеш от мен..хайде давай.Имала съм хубави спомени с теб Тим...-говорех сякакви глупости.Бяхме точно като в някоя сапунка.Прониза ме лека болка в главата,но се опитах да я пренебрегна.Бях се горе доло успокоила и сега щях да говоря глупости.
Върнете се в началото Go down
Касиди Минкс
Admin
Касиди Минкс



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 21, 2011 10:53 am

-Боже,и двамата са полудели!-казах и се обърнах към Тим.-Вие сте приятели и ви е грижа един за друг.Ако не беше така нямаше да се опиташ да я предпазиш,но си постъпил глупаво като не си и казал истината.Все пак вие вампирите ни се разкрихте много отдавна.Изи едва ли щеше да си промени мнението за теб! Напротив,тогава щяхте да станете още по-добри приятели! Сега можете да станете още по-добри приятели!
Поех си въздух за да се успокоя.
-Изи,сестричке.Обичам те и то много,но сега ми иде да те цапардосам.Честно ти казвам! Нима ще се откажеш толкова лесно? Нима просто ще се предадеш? Ако е така,то ти не си моя сестра! Но ако си силна и ме обичаш,няма да се предадеш! Ще си силна и ще се бориш!...И двамата сте побъркани!Аз си тръгвам! Никакви глупости!-погледнах Тим.-И никакво отказване!-погледнах сестра си.-Изгладете отношенията си или ще ви набия и двамата!
Казах и си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
https://haveabite.bulgarianforum.net
Tim C. Leedom

Tim C. Leedom



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 21, 2011 11:05 am

След няколко секунди от бръщолевенето на Изабел сериозното изражение нямаше никакви шансове за оцеляване. Вместо него на лицето ми се появи зловеща усмивка. Преди да направя каквото и да е било, сестрата на Изабел, която беше влязла в ролята на Майка Тереза си беше тръгнала. Какво им става на тези? Имах чувството че съм във филм и не водя този разговор наистина.
- Знаеш ли колко вампири биха приели предложението ти на драго сърце? - Приближих се към нея, гледайки я студено. Бях на не повече от крачка, когато спрях и заговорих. - За твой късмет, аз не съм от тях. - Отдръпнах се на "безопасно" за нея разстояние. - Нямам никаква полза от смъртта ти, нито на който и било твой познат. Знаеш ли, ако казваш това на всеки срещнат рано или късно ще си го получиш. - В съзнанието ми изплуваха няколко изхода, от създалата се ситуация, харесах си един и се придържах към него. - Ако исках да се оттърва от теб, щях да го направя преди години, не мислиш ли? Имал съм не една или две възможности. Предлагам ти да не срещаме, докато не ме приемеш такъв. Можеш, разбира се, и да го приемеш от добрата страна - сега няма да се чудиш защо се срещаме вечер.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 21, 2011 11:13 am

За секунда се озовах на гробището и спрях между Изабел и вампира. Бях разярен от това което той й каза затова го хванах за блузата и го хвърлих на няколко метра от нас.
-Дори не си го и помисляй приятел!
Казах му злобно.
-Знам,че в момента ме мразиш,но това е добре.-казах на момичето.-Не трябва да се доверяваш на никого,Изабел! На никого.Това което направих,го направих....направих го за твое добро...Твърде си доверчива и някой ден това ще ти изиграе лош номер!
Очите ми бяха приковани върху вампира,а зъбите ми оголени.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 21, 2011 11:20 am

Той почна да бръщолеви думите на Ерик.
-Това днес го слушах.Може да го прескочим.-обясних му.Той се отдалечи от мен и почна отново да говори.Извъртях очи,но си беше прав.Преди да кажа нещо Ерик застана междо мен и Тим и го запрати на няколко метра от нас.Сърцето ми спря за миг и си спомних случилото се в къщата на сестра ми.Почна да обеснява защо се е държал така и,че съм била твърде доверчива.И той беше прав до някъде,но аз познавах Тим от доста време...не знаех какво да кажа.Отстъпих няколко крачки назад,а сърцето ми почна да блъска в гърдите.Зблъсках се със свола на едно дърво.Искаше ми се да кажа нещо,но нямаше какво.И двамата бяха прави.
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom

Tim C. Leedom



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 21, 2011 11:26 am

- В виж ти! - Вървях обратно към вампира, отсртанявайки прахта от якето си. Никак, ама никак не е приятно да целунеш надгробен камък с лице. - Това още един от семейството ти ли е? Ако трябва да съм честен, харесвам сестра ти повече. Приятел, - Обърнах се към него, без да свалям усмивката от лицето си. Има ли нещо по - хубаво от бесен вампир посред нощ? - май си си забравил обноските на нощтното щафче. Струваш ми се някак неадекватен, какво ще кажеш, да се върнеш от дупката, откъдето си изпълзял? - Върнъх му жеста, запращайки го в посока, обратна на тази в която ме беше пратил. - Не ме разбирай погрешно, струва ми се, че не си много по приказките.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 21, 2011 11:32 am

Спрях само на няколко крачки от него.Мисли се за силен,да го видим.
-Като се има предвид,че аз съм законът тук...си играеш с погрешният вампир.
Всъщност ми беше забавно,отдавна не съм влизал в битка.Но като шериф на пети район,това ми беше забранено.Погледнах Изабел и я посочих с пръст.
-Нямаш никакво право да я заплашваш! Тя е моя!
За малка частица от секундата се озовах между него и Изабел.
-Не съм ти приятел,малкият! Май ти си този,който е забравил обноските на нощното шкафче!
Изръмжах и стиснах зъби.
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom

Tim C. Leedom



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 21, 2011 11:44 am

- Закона е последното нещо, в което вярвам. - Не ми беше необходимо кой знае колко време, за да разбера че е по - силен - разбрах го в момента, в който усетих присъствието му за пръв път. - Аз ли съм този който напада без да е наясно със ситуацията? Познавам Изабел от години, не смяташ ли, че ако искаш да удавя в собствената й кръв вече щях да съм го направил, приятел? - Натъртих на последната дума. Ако щяхме да се бием сериозно, нямах никакъв шанс. И все пак, не ми харесваше отношението му и то за нещо, което не беше разбрал.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем EmptyЧет Юли 21, 2011 11:51 am

Изгубих контролът си и то защото понякога мога да съм твърдоглав,да не казвам винаги.Погледнах Изабел и после момчето.
-Не знам какви са отношенията ви и честно казано малко ме интересува... Ерик Нортман.-представих се на младият вампир.Пам щеше да го хареса,жалко за нея.Напоследък определено няма късмет.Нито пък аз,в районът ми навлизат нови вампири,а аз не знам за тях.Нещата ще излязат извън контрол скоро,а моята глава е заложена тук.
-А ти си?
Попитах го и след това погледнах Изабел,беше уплашена и в момента осъзнаваше няколко неща. Хората са толкова крехки,направо не знам...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гробищата нощем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата нощем   Гробищата нощем Empty

Върнете се в началото Go down
 
Гробищата нощем
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best drink in the world... :: Бон Тон :: Гробището-
Идете на: