Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink
Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink
Best drink in the world...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The forum is an RPG and it's based on the TV show True Blood
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
» Станете наши приятели
  Водопада EmptyНед Фев 05, 2012 8:08 am by Dev Constantine

» Промени...
  Водопада EmptyВто Яну 03, 2012 2:13 pm by Касиди Минкс

» Весела коледа и Честита нова година!
  Водопада EmptyЧет Дек 29, 2011 11:02 am by Дмитрий Флориан

» Търся си другарче...
  Водопада EmptyЧет Дек 29, 2011 8:19 am by Катерина Драгомир

» Нашите приятели
  Водопада EmptyПон Дек 19, 2011 7:39 pm by Касиди Минкс

» Магическото езеро
  Водопада EmptyПет Дек 09, 2011 7:38 pm by Dev Constantine

» Търся си роднини/приятели/колеги...
  Водопада EmptyПет Дек 09, 2011 5:06 pm by Dev Constantine

»  Водопада
  Водопада EmptyПет Дек 09, 2011 5:05 pm by Изабел

» Площадката за деца
  Водопада EmptyЧет Дек 08, 2011 4:42 pm by Харпър Дейл


 

  Водопада

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Изабел



  Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Водопада     Водопада EmptyЧет Юли 14, 2011 12:48 pm

  Водопада Oly_waterfall_2

  Водопада 7038899-little-waterfall
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



  Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада     Водопада EmptyСъб Авг 13, 2011 6:02 pm

Поредния скучен ден.И аз откачалката отново идвам в гората.За пореден път.Сали ще ме подлоди с тези филми на ужасите.Как не я е страх не знам.Куин пък отново излиза с компанията си,а дори не им помни имената.Не,че аз си направих труда да ги запомня.В гората имаше водопад,но той беше малко навътре.Навътре,навътре,но ще отида.Беше вече тъмно и малко хора идваха тук.И през деня почти никой нямаше така,че мястото беше добро за осамотяване.Вървях през гората облечена отново с къса поличка и потниче.Беше хубава прохладна нощ...харесвшае ми.Режимът ми за спане се беше пообъркал тези дни и щях да си го наваксам през деня....ако Сали не реши да гледа още страшни филми,но и те имат край нали?Чух шумът от струите вода разбиващи се в скалите,а не след дълго го видях.Водопада.Приближих се и се качих при скалите от където идваше водата.Беше си малко опасно,но най много да се одавя нищо повече.Седнах на един камък загледана във водата.

П.п:Не се сетих за друго място,а поста се получи много тъп...
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



  Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада     Водопада EmptyСъб Авг 13, 2011 6:34 pm

Тук бе толкова красиво,а аз нямах какво да правя докато Суки се върне от работа за това реших да поразгледам гората.Ще е най-добре да стоя далеч от хората.Суки смята,че е опасно да излизам,разбрах го ясно ,не й се наложи да го казва в прав текст.Но не съм сигурен за кого се тревожи...дали за хората или.... за мен.Докато вървях се натъкнах на един водопад.Изглеждаше ми много приятно за това свалих всичките си дрехи и се гмурнах.Водата бе толкова приятна,чувствах се като прероден.Изведнъж чух стъпки и мирис на човек,за това се гмурнах на дълбоко.Когато се подадох на повърхността бях точно пред нея и показах зъбите си в знак на предупреждение.
-Коя си ти и какво правиш тук?-настоях да узная.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



  Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада     Водопада EmptyСъб Авг 13, 2011 6:41 pm

Бях загледана във водата и превъртах всичко случило се през последните 48 часа и повече.Толкова много неща,че главата ме болеше.Някой или нещо се подаде от водата точно пред мен.Отдръпнах се назад,но бях на камъка и нямаше на къде да отида.Отне ми по-малко от минута да разпозная,че това е Ерик.Стоеше пред мен оголил зъби.Здравата ме изплаши и все пак останах на мястото си.Попита ме коя съм.Моля?Чакай?Коя съм ли?

- Ерик!Мамка му!Аз съм Изи..Изабел. - изрекох сякаш говорех на бавно развиващ.Е малко по-грубо и бързо.Само като го гледах имах чувство,че всеки момент ще ми се нахвърли да ме изяде.Сякаш бях просто парче месо или нещо подобно.До преди една вечер не ме гледаше така!
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



  Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада     Водопада EmptyСря Сеп 07, 2011 8:37 pm

Прибрах зъбите си и се отдръпнах.Тя ме познава,знае кой съм,а аз не знам коя е тя...нищо не помня.
-Прости ми...
Прошепнах и се обърнах бавно от мястото където излязох от водата.Това,че не помня нищо ме убиваше,но някак си се чувствам по-добре,че не знам какъв съм и какво съм правил.Бавно седнах на ръбът на скалата и с още по-бавно движение се извърнах към нея.
-Съжалявам...не исках да ви изплаша.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



  Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада     Водопада EmptyЧет Сеп 08, 2011 10:23 am

Ерик прибва зъбите си,но аз останах на мястоот си и го следнях с подлес.Той се извини и ми говореше на "Ви".Добре..мамка му какво ставаше тук.Премигнах няколко пъти сякаш да се осигоря,че това е същия онзи вампир който обикаляше около басейна ми преди една нощ.Да...той беше.Надали щеше да има двойник.И то двойник вампир.Само кимнах за да приема...извиненията му.

- К-какво правиш тук? - леко заекнах при изричането на думите.Да си призная..сега малко ме беше страх след като..не ме помнише.Как обаче някой може да загуби панетта си тукотака?Той седеше на ръбът на скалата.Леко се отпуснах,но все пак останах на тръни.И все пак...ако искаше да ме изяде..да пие от мен щеше да го направи.Нямах шанс в битка с него.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



  Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада     Водопада EmptyЧет Сеп 08, 2011 12:04 pm

-Бях гладен и излязох да ловувам,докато Суки се прибере...не исках да те стресна...Дори не мислех,че има някого в гората по това време.
Обърнах се и я погледнах преценително,жалко,че не помня коя е.Изглежда ми мила,дали съм бил мил с нея.По начинът по който се държи се съмнявам,но не знам...не помня защо.Смекчих погледът си и й се усмихнах мило като кутре.
-Много си красива...-казах и усмивката ми се разшири след това се обърнах към водата и се загледах в нея.-А ти какво правиш тук,Иси?
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



  Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада     Водопада EmptyЧет Сеп 08, 2011 12:11 pm

Той ме погледна мило с муцунка на кученце и после каза,че съм красива.Насигих се да се усмихна.
- А ти какво правиш тук,Иси? - попита той.Въздъхнах.
- Изи!Иии..ъ..нищо... - изрекох.Карах на автопилот.Нямах си и на представа,че ще има някой в гората.Еее живеех в град с вампири..Логично беше да се скитат...наоколо."Чакай..той не беше ли споменам Суки?" - казах си.Да...беше я споменал.Еее явно те се познаваха.Не,че ми пукаше.Подуха лек вятър който раздвижи водата.Загледах се в Ерик,а после преместих погледа си към водата.Какво още можех да го питам?
- Съвсем нищо ли не помниш? - въпроса излезна от устата ми преди да се усетя. "Глупачка!" - казах си на ум и задъвках долната си устна.

П.п:Глупости пиша...
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



  Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада     Водопада EmptyЧет Сеп 08, 2011 12:19 pm

Поклатих глава в знак на отрицание.Издишах въздухът от дробовете си рязко и звучно,нещо като въздишка. И нищо което правя не ми помага да си ги върна,една жена ми каза,че ми е протеже,но дори не я помня. Изглеждаше много тъжна и съжалявам за това...
Изведнъж ми хрумна нещо,изправих се и отидох при Изабел.
-Кажи ми...какъв бях с теб?Как се държах с теб.Може би ще ми помогнеш да си спомня.Може.... нещо ще отключи спомените ми...макар,че май на Суки и много други хора не им се иска това да стане...
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



  Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада     Водопада EmptyЧет Сеп 08, 2011 12:24 pm

Еее...това е.Май никак не му харесваше,че си е изгубил паметта.Е на кой ли ще му хареса?Той дойде при мен и почна да ми задава въпроси.
"Ъъъ" беше единственото което излезна от устата ми.Дообре...как се беше държал той с мен?Нека да помисля...
- Ами...като цяло...беше мил...Въпреки,че едва не уби най-добрия ми приятел...,но...беше добър.Държа се добре...Ам..това е... - говорих пълни глупости.Май не трябваше да казвам това,че той едва не уби Тим.А и той сега не знаеше,че Тим е вампир...май и това трябваше да кажа.
- Пропуснах да кажа,че най-добрия и приятел е вампир...и ,че се целувахме у нас..и..веднъж пи от мен и...май е най-добре да млъкна... - отместих погледа си отново към водата.Боже!Защо просто него излъжа,че само знам името му и нищо повече?Ох!
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



  Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада     Водопада EmptyЧет Сеп 08, 2011 12:47 pm

-Надявам се той да е добре...
Изслушах я внимателно и се ухилих като глупак.
-Целували сме се?-усмивката ми стана още по широка,но крайчетата на устните ми паднаха надолу и я погледнах извинително.
-Съжалявам,че съм те наранил,но не съжалявам за това,че съм те срещнал и ако съм бил мил с теб и съм преценил,че приятелят ти е заплаха за теб се радвам,че съм те защитил.Благодаря ти,че си мила с мен...от това което ми каза Суки не съм бил принц Чаровен,а ужасно създание.За това ти благодаря.
Усмихнах й се нежно и се вгледах в лицето й.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



  Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада     Водопада EmptyЧет Сеп 08, 2011 12:52 pm

Като споменах за целуването той се ухили като някое пет годишно.Напуши ме смях и все пак гледха да не се разсмея.После ми изчете лекция,че се радва,че сме се срещнали и,че съжалявам,че ме е наранил и какви неща му е наговорила Суки.
- Не знам какво ти е говорила Суки,но към мен се държа добре... - изрекох набързо.Онова ухапване не беше кой знае какво...мисля.Такаче...нямаше какво толкова да се извинява.Нали не ме беше убил.За мое щастие.Сега...се чувствах някак си...по-спокойна.Отпуснах се и дори се приближих към него.Усмихнах се чаровно.
- Ще ми направиш ли една услга?Спри да ми се извиняваш и да ми благодарих..неудобно ми е... - загледах се в него.Наистина ми ставаше неудобно.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



  Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада     Водопада EmptyЧет Сеп 08, 2011 1:02 pm

Кимнах и се усмихнах.
-Спирам,спирам,но просто исках да знаеш,защото в последните няколко дни всички сякаш се опитват да ме убият за нещо което съм сторил,а аз дори не помня какво е то...е освен ти,Суки и онази вампирка...Пам.Да така се казваше...Пам.
Усмихнах се и скочих във водата,изплувах на повърхността и заплувах в кръг по гръб.
-Идваш ли или да започна отново с извиненията?
Засмях се силно и искрено.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



  Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада     Водопада EmptyЧет Сеп 08, 2011 3:15 pm

Цяло чудо,че не обърка името на Пам.Той ме покани да вляза при него.Ако това може да се каже покана.Кимнах и се усмихнах.Свалих блузата си,а после разкопчах дънковата пола и я махнах.Останах по бикини и сутиен.Погледнах Ерик и влезнах във водата.
Водата не беше много студена,но не беше и много топла.Беше си приятна.Отпуснах се докато движех ръцете и краката си.Все пак не исках да се удавя.
- Значи така... - изрекох.Не,че думите бяха в темата на разговор.Не,че ние имахме тема за разговор.Приближих се към него и се усмихнах.После отнов осе отдалечих.Чудех се каква тема за разговор да повдигна.Аз преди не знаех за какво да си говоря с него,а камоли сега когато не помни нищо.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



  Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада     Водопада EmptyЧет Сеп 08, 2011 5:49 pm

Тя се отдалечи от мен,а аз заплувах към нея под водата и се показах точно пред нея и я хванах.Засмях се и я повдигнах малко над водата и я пуснах.
-Защо бягаш от мен? Вече съм решил,че не искам да те нараня.
Усмихнах й се чаровно и я придърпах по близо към себе си.
-Обещавам да не хапя...много.
Засмях се и се вгледах в очите й и загубих дар слово.Просто седях и я гледах както художник творбата си.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



  Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада     Водопада EmptyЧет Сеп 08, 2011 6:12 pm

Изкисках се на думите му въпреки,че не си беше много за смях.Усмихнах се и дори се приближих към него.
- Не ти бягам... - казах палаво.Задъвках долната си устна.Знаех,че между мен и него..няма да стане нищо.Никога няма да има нищо.Исках да се отдръпна,но не го направих.Само отклоних поглед.Това май се случваше доста често тази нощ.Ох..в какво се забърках.
- Та значи..Суки...ти е...гадже? - "Глупачка!Какви ги дрънкаш?Това дори не те засяга!" - казах си.Наистина..това не ме засягаше,но го направих за да имаме някаква тема. - Ох ..мм не исках да кажа това...
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



  Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада     Водопада EmptyЧет Сеп 08, 2011 8:05 pm

Поклатих глава.
-Не,тя е много мила и се грижи за мен... тя познава доста от вампирите,които аз не помня и ми помага и с тях.
Усмихнах се и повдигнах брадичката й така,че да ме погледне в очите.
-Не помня какъв съм бил преди,но искам да разбера всичко за теб.За светът около мен и за всички проблеми които съм създал и да ги оправя,ако мога.
Пуснах я и се отдалечих,застанах до брега и се облегнах на една скала.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



  Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада     Водопада EmptyПет Сеп 09, 2011 8:17 am

Почнах да плувам около него.Той спомена,че иска да знае всичко за мен и там други неща.Простенах.Да знае всичк оза мен...е моята история не беше от най-приятните,а и не бях от хората които обичат да споделят.Но ние с него май го бяхме ударили на споделяне...можеше да му разкажа нещо друго за моя милост.
- За мен...аз съм Изабел..едно обикновено осемнадесет годишно момиче.Имам сестра Касиди и малка братовчедка Сали която ме побърква с филми за вампири,върколаци...абе филми на ужасите.Обичаш ли филми на ужасите?Ммм и като бях малка родителите ми умряха...в катастрофа - изрекох.Това стигаше.А и това беше главното за мен.Направих още няколко кръга около него.
- За светът...тук не мога дати помогна...Не знам много... - избъбрих набързо.Май трябваше да взема да млъкна.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



  Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада     Водопада EmptyЧет Дек 08, 2011 9:39 am

-Съжалявам за родителите ви...
Казах смирено и се вгледах във водата.Не помня нищо за моите родители,а как искам да помня поне малко.
-Не знам дали ги харесвам...може някой път да гледаме заедно,тъкмо ще се запозная със сестра ти и Сали.-усмихнах се.Исках да разведря обстановката,но не знам как.
-Искаш ли да отидем другаде? Става студено и може да настинеш.
Излезнах от водата и светкавично се облякох,след това се върнах при нея и й подадох ръка,за да й помогна да излезе от водата.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



  Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада     Водопада EmptyЧет Дек 08, 2011 3:44 pm

Не,че имах нужда от помощ,но пех ръката му и той ме издърпа от водата.Наистина ставаше по-студено.Отидох до дрехите си и бързо се облякох...е естествено не толкова бързо колкото него.
Погледнах го и се усмихнах като се зачудих къде може да отидем.Градчето не беше толкова голямо,а и всички се знаеха.Това,че ъм...съм ходила във вампирския бар и,че се мотая с него щеше да се разнесе доста бързо наоколо всички щяха да ме гледат сякаш съм някоя паднала от Марс и сякаш всеки момент ще ги изям...,но това не ме интересуваше.
- Къде предлагаш да отидем? - попитах го накрая.Можехме да отидем в къщата на сестра ми в която ходех от време на време,но ако Каси беше там не исках да я тормозя...да и се натрапвам или нещо.Все пак аз живеех у Куин...е май нямах едно място на живеене.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



  Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада     Водопада EmptyЧет Дек 08, 2011 5:03 pm

Повдигна ръмене и се зачудих.
-Някъде на топло.Цялата си мокра и бързо ще изтинеш.
Казах и също се усмихнах.Свалих якето което Суки ми даде,май каза,че е на брат й, и го наметнах на ръменете на Изи.Така щеше да е малко по-добре.
-Ако си гладна да идем да хапнеш някъде...ако искаш.
Не знам какво да кажа,а усещам как слънцето скоро ще се покаже и аз ще стана на огнена факла.Каквото и да правим,ще трябва да е бързо.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



  Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада     Водопада EmptyПет Дек 09, 2011 5:05 pm

Погледнах го и после погледнах нагоре.Скоро щеше да се съмне и той щеше да отиде там където ще отиде за да се скрие от слънцето и един Бог знаеше дали довечера щях да го видя,а аз трябваше да взема да се наспя защото не бях спала от дни и целия ми режим е беше объркал.
- Ами...къде предлагаш да отидем?Иначе...не съм много гладна. - усмихнах му се.Сетих се,че той беше казал,че аз,той и Сали може да гледаме някой път филми на ужасите...Може би ако той искаше довечера. - Ам ако искаш може довечера да дойдеш да гледаме....филми на ужасите колкото и да не ги обичам...Куин ще те покани...после пък ще излезне с нейната си групичка...и така.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





  Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада     Водопада Empty

Върнете се в началото Go down
 
Водопада
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Водопада в края на езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best drink in the world... :: Гората-
Идете на: