Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink

The forum is an RPG and it's based on the TV show True Blood

ИндексPortalВъпроси/ОтговориПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
» Станете наши приятели
Нед Фев 05, 2012 8:08 am by Dev Constantine

» Промени...
Вто Яну 03, 2012 2:13 pm by Касиди Минкс

» Весела коледа и Честита нова година!
Чет Дек 29, 2011 11:02 am by Дмитрий Флориан

» Търся си другарче...
Чет Дек 29, 2011 8:19 am by Катерина Драгомир

» Нашите приятели
Пон Дек 19, 2011 7:39 pm by Касиди Минкс

» Магическото езеро
Пет Дек 09, 2011 7:38 pm by Dev Constantine

» Търся си роднини/приятели/колеги...
Пет Дек 09, 2011 5:06 pm by Dev Constantine

»  Водопада
Пет Дек 09, 2011 5:05 pm by Изабел

» Площадката за деца
Чет Дек 08, 2011 4:42 pm by Харпър Дейл

Share | 

При вековното дърво

Go down 
АвторСъобщение
Изабел
Admin

ПисанеЗаглавие: При вековното дърво   Чет Юли 14, 2011 12:59 pm

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Харпър Дейл

Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: При вековното дърво   Пон Дек 05, 2011 2:44 pm

Разхождах се в гората..без причина основно от скука..може би от нерви или скука.Сигурно я обиколих пет пъти,когато най-накрая реших,че ще седна да си почивам,а не бях уморен.Седнах близко до едно ГРАМАДНО дърво и се загледах в него.След около пет минути това ми доскуча,как можеше хората да се взират в едно нещо толкова време,не поправка да стоят на едно място,аз не бях като тях.Полудявах...Станах и започнах да обикалям като лъв в клетка...Изведнъж чух леки стъпки...Кой ли беше?Леле мислите ми звучаха като думите на геройте в детските приказки,алеле ставах детски герой.
Сю.

ПисанеЗаглавие: Re: При вековното дърво   Пон Дек 05, 2011 3:10 pm

Скуката ме беше налегнала и реших да се разходя в гората.Обикалях като някоя луда.Оставаше да почна да си говоря с дърветата.На всяко едно да дам име...да се извинявам на всяко нещо което настъпя - включително земята - и ще ми подарят с усмивка жълтата книжка.
Духаше лек ветрец,но не беше студено.Хубавото на това място също беше,че е и мрачно.От гъстите корони на дърветата слънцето не можеше да се процеди кой знае колко и да огрее.
Вървах си когато надуших нещо...или по-скоро някой.Усмихнах се и се приближих към мястото където се намираше той.Беше при едно доста голямо и старо дърво.
Облегнах се на едно доста по-малко дърво и го погледнах.
- Няма ли да ме поздравиш? - усмихнах се мило като си придадох ангелски вид.
Харпър Дейл

ПисанеЗаглавие: Re: При вековното дърво   Пон Дек 05, 2011 3:21 pm

Усмихнах се и погледнах:
-Здрасти Сю!-отново се обърнах и започнах да обикалям тново.Тя си стоеше съвсем кротичко подпряна на онова дърво,спрях и я погледнах.Беше сладка...много хубава.Сега и обръщах внимание,но когато бяхме в глутницата не бях особено голям...почитател на околните,предпочитах да съм затворен в себе си.Обаче сега беше по-различно:
-Как си,Сю?-не знам защо но наблягах на името....Харесваше ми как звучи "Сю" някак си...уникално...Различно,единствено.Засмях се на мислите си...Трябваше да си пия хапчетата и да спра да чета книги..не ми се отразяваха добре.
Сю.

ПисанеЗаглавие: Re: При вековното дърво   Пон Дек 05, 2011 3:42 pm

Усмихнах се и се приближих напред.
- Аз съм добре,а ти? - подскочих като зайче,а после се завъртях.Че бях болен мозък..бях.И това си личеше.Отразяваше ми се зле,но не беше от голямо значение. - А ти как си?
С Харпър не общувахме много,много не и когато бяхме сред други,много себеподобни.А аз принципно дружах с момчета от моя вид.Момичетата бяха...много...кифленски.
- Какво ти се прави? - застаха пред него и запърхах с мигли.Държах се като някое пет годишно,но ме беше избило на лигня.Нямаше какво да правя...да се лигавя,да скучая и нещо от сорта беше най-логичното решение.Особено в този град.
Харпър Дейл

ПисанеЗаглавие: Re: При вековното дърво   Пон Дек 05, 2011 5:36 pm

Усмихнах се и я погледнах,беше толкова сладка като се държеше така,като...малко дете:
-Лигла!-казах на шега и се огледах:
-Ами виж сега тук в този град..няма кой знае какво за правене освен да се чифтосваме катто вълци пред хората,но...не мисля,че е добра идея!-засмях се и я погледнах,мисля че тя ме мислеше за луд,но...рисковете на професията.Бях гладен,много...МОжех да изям цяла крава..не две крави...Просто исках храна
-АЙде да отидем в някой бар или закусвалня все тая..място с храна?!-попитай миличко..поне сео питвах да е миличко.
Сю.

ПисанеЗаглавие: Re: При вековното дърво   Пон Дек 05, 2011 7:24 pm

Погледнах го и повдигнах вежда.Това което каза беше малко...,а и пред хората.
Господи.
Това за бара или закусвалнята обаче ми харесва.Въпроса беше къде...Имаше доста барове и закусвални...,но защо не отидем на място с по-малко и от двете?!
- Да отидем в "При Мерлот" ?! - предложих му.Незнайно защо,но се сетих за това място.Надявах се обаче да не изяде някое друго невинно същество.Все пак хората не бяха храна...колкото и да му се искаше на някой.

П.п:Мисля,че може да пишем там хД..не знам...;х
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: При вековното дърво   

При вековното дърво
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best drink in the world... :: Гората-
Идете на: