Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink
Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink
Best drink in the world...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The forum is an RPG and it's based on the TV show True Blood
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
» Станете наши приятели
Магическото езеро EmptyНед Фев 05, 2012 8:08 am by Dev Constantine

» Промени...
Магическото езеро EmptyВто Яну 03, 2012 2:13 pm by Касиди Минкс

» Весела коледа и Честита нова година!
Магическото езеро EmptyЧет Дек 29, 2011 11:02 am by Дмитрий Флориан

» Търся си другарче...
Магическото езеро EmptyЧет Дек 29, 2011 8:19 am by Катерина Драгомир

» Нашите приятели
Магическото езеро EmptyПон Дек 19, 2011 7:39 pm by Касиди Минкс

» Магическото езеро
Магическото езеро EmptyПет Дек 09, 2011 7:38 pm by Dev Constantine

» Търся си роднини/приятели/колеги...
Магическото езеро EmptyПет Дек 09, 2011 5:06 pm by Dev Constantine

»  Водопада
Магическото езеро EmptyПет Дек 09, 2011 5:05 pm by Изабел

» Площадката за деца
Магическото езеро EmptyЧет Дек 08, 2011 4:42 pm by Харпър Дейл


 

 Магическото езеро

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Изабел



Магическото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Магическото езеро   Магическото езеро EmptyЧет Юли 14, 2011 1:04 pm

Магическото езеро Magic%20pond

Върнете се в началото Go down
Victoria James

Victoria James



Магическото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическото езеро   Магическото езеро EmptyЧет Юли 21, 2011 8:52 am

Сутринта беше ужасна,едвам се наспах,защото Матилда бе решила да чисти.. рано сутринта! Това латино-американско момиченце ме побъркваше,но се радвах че я имам. Вдигнах се към обяд,естествено пердетата бяха спуснати,занимавах се с четенето на старите книги които пазех.. Липсваше ми онова време в което живеех в двореца. Кървавата Мери,Мария 1 Тюдор,или на кратко моята мила майка нямаше никакво време за мен,но все пак аз си намирах забавления. Когато нощта се спусна веднага излязох,запътвайки се към езерата,там където ми беше най-добре. Спомням си че отдавна,преди много векове когато още бях човек се промъквах от палата и ходех на едно езеро,заедно със своята стража.. Той беше доста приятен,въпреки че жена му беше откачалка,но това пак е друга тема. Стигнах до едно езеро и седнах близо до водата,когато усетих присъствие до себе си. Извъртях глава и видях едно момиче :
- Привет.. как се казваш?
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс



Магическото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическото езеро   Магическото езеро EmptyЧет Юли 21, 2011 9:04 am

Денят сякаш беше различен или различната бях аз..Не си и помислях да стоя в къщи за сметка на забавата или по-точно на любуването на красивата природа..Бях наистина много щастлива от събуждането ми сутринта,макар да нямах причина лицето ми грееше,а когато излязох под слънчевите лъчи сякаш те проникваха вътре в мен и тъмната ми част ставаше толкова светла че чак не можех да си повярвам.Да природата ме караше да се чувствам различно..А и магическите места сякаш премахваха болката ми както и мислите ми..Бях чула слухове за някакво магическо езеро,което карало всички да се чувстват специални,и тъй като нямах какво да правя днес реших да го посетя и да разбера дали слуховете са верни.Запалих колата си и когато бях на около километър от него почувствах въздействието му.Паркирах колата си,макар да нямаше много място и се приближих..Имаше пейки седнах на една и си казах ,,Прекрасно е".Беше не само вълшебно но и много красиво..От малката си раничка извадих дневника си и започнах да описвам красотата,която виждах с очите си на белите редове..Както си стоях едно момиче дойде и ме заговори..
-Ами здравей.-отвърнах й аз.-Казвам се Катрин на кратко можеш да ми казваш Кат.-добавих аз като направих жест с ръката си за да седне до мен.
Върнете се в началото Go down
Victoria James

Victoria James



Магическото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическото езеро   Магическото езеро EmptyЧет Юли 21, 2011 9:17 am

Усмихнах се и седнах до нея,имаше красиво име,а й усещах че е доста по-голяма от мен :
- Какво те води тук? - попитах загледана в Езерото,в сякаш се хипнотизирах от прекрасната гледка,която ми напомняше толкова много неща от предишни векове. Съвсем внимателно докоснах водата и се усмихнах :
- На мен ми напомня за предишните години в които.. живеех в един палат и не ми бе разрешено да излизам много,единствено нощем и със стражата бягахме към близкото езеро,което беше още по-красиво дори от това тук.. - засмях се и погледнах Кат,явно нямаше нужда да споменавам че съм вампир и така нататък.
- Ти от къде си? - попитах малко по-късно.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс



Магическото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическото езеро   Магическото езеро EmptyЧет Юли 21, 2011 9:27 am

Момичето беше много дружелюбна и наистина много възпитана,може би защото все пак е израснала в богато семейство с добри обноски.Леко затворих дневника си и го прибрах в раничката си..
-Какво ме води тук ли?Ами няколко слуха за красотата и магията..Но явно не са само слухове.-Казах аз и се засмях леко..
-Та така и не попитах за името ти.-Добавих аз когато преметнах няколко кичура от косата ми назад,защото ми влизаха в очите.Но наистина сякаш се случваше нещо различно с мен..Идеше ми да се потопя във водите на езерото и да се противопоставя на целия свят..На най-вече исках да върна времето назад.Назад преди 768 години,когато загубих най-скъпия за мен човек-приятеля си.Но все пак се заклех да намеря онази русокоса кучка и да пробия сърцето й с дървен кол и да я гледам как се гърчи в краката ми.Агресивните ми емоции бяха по-силни от желанието ми да стана по-добра..Въздишах аз и се опитвах да не мисля за това..
Върнете се в началото Go down
Victoria James

Victoria James



Магическото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическото езеро   Магическото езеро EmptyЧет Юли 21, 2011 9:34 am

- Виктория Тюдор Джеймс,на твоите услуги. - засмях се и подадох ръката си за да се здрависаме. Кожата й бе много мека и приятна.
- Родена съм в Англия.. ако си чувала за Кралица Мария I Тюдор или Кървавата Мери,както всички я наричат,това е майка ми. -засмях се - аз съм извънбрачното й дете,за което никой не смееше да поговори.. Израснах със стражи и бавачки и какво ли още не,а майка ми почти нямаше време за мен.. - промърморих с лека нотка на тъга в гласът си. Погледнах Кат :
- Изглеждаш ми натъжена.. какво се е случило или се е било случило? - попитах с тих,но много ясен глас. Може би щях да помогна на някого за пръв път в живота си.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс



Магическото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическото езеро   Магическото езеро EmptyЧет Юли 21, 2011 9:46 am

Личеше си че тя е от малкото на който им пука за другите..
-Ами историята е дълга.-казах й аз и се усмихнах..-От къде да започна?Израснах в наистина богато семейство,но никога не бях обгръщана от вниманието на родителите си..Нямах и голямо самочувствие въпреки всичките пари,които пилеех на въздуха..Когато навърших 17 започнах да живея сама,в отделен апартамент,който ми беше подарък от родителите ми..Всяка вечер в леглото ми имаше различно момче,а аз обожавах да си играя с тях както си поискам..Но разбира се,появи се и моята голяма любов-един русокос красавец,с който се промених много..Той беше вампира,а аз знаех за това от самото начало и въпреки това го обичах..Той ме превърна за да изживеем вечността заедно,но беше убит от бившата ми приятелка с кол в сърцето.Аз искам да я намеря за да си отмъстя за болката,която ми причини..И сега 934 години по-късно аз съм тук и се опитвам да забравя за случилото се макар и да искам отмъщение..-В този момент отново се замислих..
-А ти изпитвала ли си такива чувства на омраза и гняв,на любов и закрила..?
Върнете се в началото Go down
Victoria James

Victoria James



Магическото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическото езеро   Магическото езеро EmptyЧет Юли 21, 2011 9:53 am

Историята й бе много тъжна,съвсем малко се доближаваше до моята..
- Разбирам те.. аз бях женена преди доста време за моя прекрасен Вампир,но за съжаление той също бе убит,но от сестра ми. - засмях се тихо. Тя винаги ми беше завиждала,но вече не беше така.
- Разбира се аз я убих.. -промълвих по-тихо и замислено,а тогава телефона ми иззвъня,огласяйки цялата местност около нас. Беше Матилда,искаше да се прибера,защото имало важно съобщение за мен от Англия.
- Кат ще трябва да вървя,но ще се радвам пак да се видим.. - казах усмихнато,изправих се и са затичах.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс



Магическото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическото езеро   Магическото езеро EmptyЧет Юли 21, 2011 9:56 am

Много се зарадвах,че се запознах с такова добро момиче,а и не познавах никого тук..Зарадвах се,че ме разбира..разбира как се чувствам..Когато ми каза,че се налага да си тръгне ми стана малко кофти,но пък за сметка на това реших да поостана тук още малко и да се полюбувам на красотата..Стоях сигурно с часове и писах в дневника си..Белите редове се пълниха малко по малко..По обяд стана страшна жега и реших да се прибирам вече,затова се качих в колата си и потеглих към дума ми.
Върнете се в началото Go down
Dev Constantine

Dev Constantine



Магическото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическото езеро   Магическото езеро EmptyЧет Дек 08, 2011 4:19 pm

Стоях изправена на брега на езерото и нервно се взирах в отражението си във водната повърхност. Онова ужасно чувство все още беше в мен, все още отказваше да ме пусне, и бях на ръба на нервна криза. Това, което направих... Това, което едва не направих, беше обсебило ума ми от една седмица насам и вече ми беше писнало. От всичките тези безполезни врачки, вещици и прочие, които не успяха да ме отърват от това проклятие. Писнало ми бе и от мен си, и от Мариус, чийто кънтящ в главата ми глас се опитвах безуспешно да игнорирам.

Нямах никакъв шанс. Просто бях обречена. И знаех прекрасно какво трябва да направя...

... Но дали имах смелост?

Чудех колко ли е дълбоко езерото... И дали така, както не можех да плувам, щях да се удавя, ако вляза доста навътре... Наистина се изкушавах да разбера. Беше ми дошло до гуша от всичко и всички, и може би този малък експеримент (вероятно със смъртоносен резултат) щеше да ми донесе утеха.

„Ти си невъзможна. Инат.”, продължаваше демонът в главата ми, но аз не го слушах., „Не го прави. Безсмислено е.

Пристъпих в езерото и водата проникна в обувките ми, намокряйки и крачолите на дънките ми. Изведнъж ме обзе една решителност и смело закрачих навътре във водата, а сърцето ми щеше да се пръсне.

Обърни се.”, каза ми Мариус. И незнайно защо, аз го послушах.

Извърнах се и забелязах някакъв мъж.

- Стой там където си и не се приближавай! – му казах. Присъствието му означаваше потенциална опасност за провал на плановете ми.

Върнете се в началото Go down
Дмитрий Флориан

Дмитрий Флориан



Магическото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическото езеро   Магическото езеро EmptyЧет Дек 08, 2011 4:34 pm

Разхождах се без да гледам накъде.Вобще не обръщах внимание на всичко наоколо.Вяжно ми беше да не седя някъде вътре а да се разходам навън.Просто така.
Бях се замислил за животът си.Колкото и да е странно май трябваше да се създаде нещо като правило: "Не стой до мен иначе ще умреш."Странно, но след трима умрели при това за мен единственните близки хора.Когато двама от тях умряха пред очите ми.Можех май само за това да мисля.
Както си вървях напълно унесен в мислите си, потънал с глава някъде там.Дочух нечий за сега не познат женски глас, който ми казваше "Да стоя там където си стоя и да не се приближвам."Погледнах натам от където се чу това и повдигнах вежди.
-Нямах намерението да се приближавам, но...няма и да стоя.-намръщих се леко.Вървиш си вървиш и изведнъж някой те спира и ти казва да стоиш.Когато при това нищо не си направил, странно, а?
-Данеби да сте ришили да се изкъпете?По това време?-повдигнах веждата си учудено.Не беше ли хладничко?
Върнете се в началото Go down
Dev Constantine

Dev Constantine



Магическото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическото езеро   Магическото езеро EmptyПет Дек 09, 2011 12:18 pm

Да се къпя? Не бях чувала по-забавен виц.

Засмях се, макар че смехът ми прозвуча напълно безрадостен. По-скоро бих го определила като саркастичен. Ироничен дори.

Защото нямаше капка веселост в мен. Можех единствено да се терзая, че едва не убих онова дете, което не ми беше направило абсолютно нищо. За щастие успях да се овладея на време и да се отърся от въздействието на демона, да захвърля настрана ножа и да побягна накъдето ми видят очите. Щеше да е грешка, ако кажех, че не знаех какво се бе случило, тъй като не ми беше за първи път да поискам да убия някой. Но това беше само преди седмица, а сега все още ми се искаше да хвана някой за гушата или да го пречукам по най-удобния според обстоятелствата метод за убийство.

- Да кажем, че няма значение какво съм решила да правя – тръснах глава. – Просто исках да те предупредя да не се приближаваш, защото... Може да пострадаш. ... Всъщност, какво изобщо правиш тук? – смръщих се.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Флориан

Дмитрий Флориан



Магическото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическото езеро   Магическото езеро EmptyПет Дек 09, 2011 3:37 pm

Нито преди малко нито сега имах намерението да се приближавам.Все пак просто си бях вървял без изобщо да я забелязвам докато тя не ми се провикна.Едва ли би ми направила нещо, а и ако щеше с мен едва ли би станало нещо.Прекалено много искам да живея, а и сякаш след толкова смърт на близките ми хора съм обречен да виждам смърт.На онези които обичам, онези които са ми нужни.Нещо като едно ужадно изпитание?Заложено за мен още от раждането ми.
-Ами ако има?-повдигнах вежди.Все пак...беше ми интересно.Щом нямаше да се къпе какво правеше във водата?Мокреше се във хладната вода просто така?Едва ли.
-Разхождам се.Все пак живеем във свободна страна madam и доколкото знам още не е забранено да се разхождаш.Когато и където ти хрумне.Както и да стоиш във водата не е забранено.-погледнах я.Във говорът ми много добре се дочуваше моето френсо "р", но какво пък.Така си бях, винаги.
Върнете се в началото Go down
Dev Constantine

Dev Constantine



Магическото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическото езеро   Магическото езеро EmptyПет Дек 09, 2011 7:38 pm

Господи (в който не вярвам), дори не можех да се самоубия на спокойствие.

Защо винаги, когато решех да правя нещо, нещата се прецакваха? Бях решила да се махна от онова сиропиталище и да забравя за бизнеса с наркотици, който въртях – не стана нищо. Бях решила твърдо да се отърва от демона в тялото ми – не намерих никой, който може да ми помогне. Сега бях решила да сложа край на всичко – и тук ли щях да се проваля?

Обърнах се изцяло към мъжа, но без да излизам от езерото.

- Да, тук си прав... – съгласих се, след това побързах да продължа, подтискайки импулса да изляза от водата и да се нахвърля върху непознатия, сякаш е най-големия ми враг: - Но просто не искам да те убивам, ако се приближиш, разбираш ли? Затова сега бавно... – запристъпвах назад в езерото, а водата бавно започва да се покачва и стигна до гърдите ми. - ... и спокойно, без да ме прекъсваш...

... ще покажа среден пръст на живота., довърших наум и се „хвърлих” колкото се може по-надълбоко. Водата се затвори над главата ми, блокирайки способността ми да дишам и всичко потъна в мрак.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Магическото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическото езеро   Магическото езеро Empty

Върнете се в началото Go down
 
Магическото езеро
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best drink in the world... :: Езерото-
Идете на: