Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink
Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink
Best drink in the world...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The forum is an RPG and it's based on the TV show True Blood
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
» Станете наши приятели
Домът на сем Минкс - Page 2 EmptyНед Фев 05, 2012 8:08 am by Dev Constantine

» Промени...
Домът на сем Минкс - Page 2 EmptyВто Яну 03, 2012 2:13 pm by Касиди Минкс

» Весела коледа и Честита нова година!
Домът на сем Минкс - Page 2 EmptyЧет Дек 29, 2011 11:02 am by Дмитрий Флориан

» Търся си другарче...
Домът на сем Минкс - Page 2 EmptyЧет Дек 29, 2011 8:19 am by Катерина Драгомир

» Нашите приятели
Домът на сем Минкс - Page 2 EmptyПон Дек 19, 2011 7:39 pm by Касиди Минкс

» Магическото езеро
Домът на сем Минкс - Page 2 EmptyПет Дек 09, 2011 7:38 pm by Dev Constantine

» Търся си роднини/приятели/колеги...
Домът на сем Минкс - Page 2 EmptyПет Дек 09, 2011 5:06 pm by Dev Constantine

»  Водопада
Домът на сем Минкс - Page 2 EmptyПет Дек 09, 2011 5:05 pm by Изабел

» Площадката за деца
Домът на сем Минкс - Page 2 EmptyЧет Дек 08, 2011 4:42 pm by Харпър Дейл


 

 Домът на сем Минкс

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Домът на сем Минкс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 3:18 pm

-За да сми наясно и ако някой вампир те пита и стане твърде любопитен,това да си моя означава да съм пил от кръвта ти и ти да си пила от моята.Така ще съм в теб и ще знам всичко.Ще усещам чувствата ти,дали си в опасност или се забавляваш.
Казаха и я целунах отново,плъзнах устните си по шията й точно над пулсиращите вени.Толкова сладка миризма не съм долавял от хилядолетия.Нежно отново целунах устните й,не си падах по грубости,по природа трябва да съм груб,но годините на безсмъртие ме направиха романтична натура..в някои отношения.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



Домът на сем Минкс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 3:24 pm

Погледнах го учудено.
-Ясно...един вид,че така оставм без лично пространство?-усмихнах му се и отново го целунах.Аз нямах много голямо намерение да разговарям с други вампири.Той целуваше устните ми,а после и вратът ми.Потръпвах при допира на устните му особено върхо шията ми.
-Ако..ако искаш да се качим горе или да отидем в къщата на приятелката ми...там ще сме сами...-думите изненадаха дори мен,но не се страхувах да съм на саме с него,а точно обратното.Исках го по дяволите.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Домът на сем Минкс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 3:37 pm

Усмихнах се на предложението й.
-Това е едва втората ни среща ще се наложи да почакаш...
Целунах я отново,не мислех,че е възможно,но явно тя успя да ме изненада.Колкото и да го желаех,сега не е моментът,но ще взема нещо от нея,което искам.Устните ми отново се озоваха на вратът й,този път зъбите ми бяха тези които докоснаха кожата й и бързо я пробиха.Кръвта й имаше невероятен вкус,пила е нещо по-рано днес,но не обърнах особено внимание на алкохола,защото беше малко количество.Изръмжах от задоволство докато пие,но спрях бързо,не исках да припадне от кръвозагуба в ръцете ми.Облизах раната и устните си и след това прехапах езикът си и я целунах.Това е най-сладкият начин по който мога да й дам от моята кръв.Раната на вратът й заздравя.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



Домът на сем Минкс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 3:44 pm

Писък се отскубна от устата ми която той ме захапа.През мен премина страх,но бързо си отиде."Нямах това предвид по дяволите!"-изкрещях умствено,но се оставих в ръцете му.След като спря да пие от мен той ме целуна,а аз отврънах на целувката ми.Леко се отделих от него и премигнах няколко пъти.
-Ам..аз..-изрекох и леко поклатих глава,а после му се усмихнах.Докоснах вратът си където той ме беше ухапал.Размърдах се неспокойно на мястото си.
-Това...ти тукощо се храни от мен?!Често ли мислиш да го правиш?-попитах леко объркано.Погледнах го със сините си очи.Надявах се въпросите да не са прозвучали някак си...злобно или нещо от сорта.Малко ме хвана страх това си беше всичко."Вампироклоница"-изкрещя глас в главата ми,но аз гледах да го изтласкам някъде назад в съзнанието си и се усмихнах на Ерик.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Домът на сем Минкс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 4:05 pm

Жалко,че няма кой да я предупреди за мен,тя няма този късмет.
-Не...-казах спокойно.-Не смятам отново да се храня от теб.
Начинът по който го каза,сякаш беше най-отвратителното нещо за нея,но поне сега се страхува.Това значи че не е луда..напълно.
-Нека те попитам нещо.Ако аз не бях дошъл тази вечер тук,ти щеше ли да се върнеш в бара?
Усещах отговорът й,но ако поне малко се страхуваше сега и имаше капка самосъхранение в нея щеше веднага да ме изгони от домът си.Щеше да ми забрани да идвам,а аз естествено нямаше да я послушам.Разбира се щом оттегли поканата си няма да мога да престъпя отново прагът на тази къща.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



Домът на сем Минкс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 4:12 pm

Тонът с който произнесе думите си ме проряза като нож.Какво направих пак?Какво пак казах?Реших да отговора на въпроса му.
-Аз...да.Щях да се върна.-признах си и го погледнах.Какво ставаше по дяволите?До преди малко беше толкова хубаво докато се целувахме.Задърквах долната си устна сякаш ще мога да уловя малка част от него,но не.Исках да го целуна отново..да го докосна.
-Ерик...-изрекох името му тихо загледана в него.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Домът на сем Минкс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 4:28 pm

Приближих се за да прошепна нещо в ухото й.
-Имаш вид на умно момиче,но явно само се лъжа.Мислиш,че вампирите са мили,не са.Аз определено не съм.Преди да умра съм избил хиляди хора на бойното поле и ми харесваше,това бях аз като човек,като викинг.След като умрях станах още по-ужасен,но се смекчих благодарение на създателят ми,моят ментор.... Ти направи куп грешки откакто се запознахме,но най-голямата е че си падна по мен.
Погледнах я в очите.
-Аз не съм добър и никога няма да бъда.Това,че се държах мило с теб беше просто маска....тест.Аз съм вампир...от най-старите,а ти просто ми се предложи.Ами следващият вампир който срещнеш? И на него ли така ще се предложиш? ...Гарантирам,ти,че той ще е различен от мен...той няма да се двоуми дали да си тръгне от тук завинаги,което едва ли ще направи, и да те разкъса и изпие кръвта ти.....не ме търси повече.
Казах и си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



Домът на сем Минкс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 4:35 pm

Думите му се забиваха в мен като нож.
-Майната ти!-изкрещях му когато той си тръгна.Да бях си паднала по него...и мислех,че може да стане нещо,но не.Той беше вампир.Избягах към стаята си и се свих на леглото и заплаках.Какво по дяовлите правех?Позволих си толкова много.Докоснах отново вратът си,а после се погледнах в огледалото което беше на стената.
-По дяволите!-изругах,а гласът ми се разтрепери в края на изречението.Трябваше да се махна от тук преди Каси да си дойде.Не исках въпроси."Сестра ми прибирам се."-написах на едно листче и оставих бележката на един шкаф.Излезнах през врататаи и забързано се запътих към къщата на Блу.Идеше ни да се гръмна...да се самоубия.Бях позволила на един вампир да се "храни" от мен.Бях му позволила да ми влезне под кожата и после какво?Да се държи по този начин с мен.
-Защо все на мен по дяволите!?-измърмоих под носът си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на сем Минкс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Домът на сем Минкс
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Касиди Минкс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best drink in the world... :: Бон Тон :: Къщите-
Идете на: