Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink

The forum is an RPG and it's based on the TV show True Blood

ИндексPortalВъпроси/ОтговориПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
» Станете наши приятели
Нед Фев 05, 2012 8:08 am by Dev Constantine

» Промени...
Вто Яну 03, 2012 2:13 pm by Касиди Минкс

» Весела коледа и Честита нова година!
Чет Дек 29, 2011 11:02 am by Дмитрий Флориан

» Търся си другарче...
Чет Дек 29, 2011 8:19 am by Катерина Драгомир

» Нашите приятели
Пон Дек 19, 2011 7:39 pm by Касиди Минкс

» Магическото езеро
Пет Дек 09, 2011 7:38 pm by Dev Constantine

» Търся си роднини/приятели/колеги...
Пет Дек 09, 2011 5:06 pm by Dev Constantine

»  Водопада
Пет Дек 09, 2011 5:05 pm by Изабел

» Площадката за деца
Чет Дек 08, 2011 4:42 pm by Харпър Дейл

Share | 

Къщата на Куин и Изабел :)

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Изабел
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Куин и Изабел :)   Нед Юли 31, 2011 6:39 pm

Засмях се.Цяла нощ е била с хора на които не им е помнила имената сутринта.
- Разбирам те донякъе.Иначе ще се обадя на Бека и тя ще дойде на гледа Сали.Къде мислиш да отидем довечера? - усмихнах и се и я попитах.Щеше да е хубаво да изляза и да се разсея въпреки,че си умирах за сън.Две вечери подред без сън е ужасно!А и трябваше да се видя с Тим.Исках да му се извиня за това което му причини Ерик...все пак...Ерик едва не уби Тим зареди мен.Въздъхнах и изпратих мислите си в друга част на съзнанието си.Станах от дивана и се протегнах.
- Ох!Схванах се... - засмях се отново и пак седнах като гледах ту Куин ту филма.

П.п:Сори,че е кратичко,но ми се скапа настроението...

Обича ме , не ме обича, обича ме, не ме обича, обича ме ... не ме обича? Това листенце не се брои...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Катерина Драгомир

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Куин и Изабел :)   Нед Юли 31, 2011 7:23 pm

Коя е Бека?Питах си се аз.След малко мислене се сетих,че това би трябвало да е детегледачката на малкото същество което Бог знае защо вече не издържам.Не можех да го крия вече,но и още малко ще се стърпя.Е защо ли да се стърпявам като мога да излезна още сега?
-Вижте аз ще излезна,но,Изабел,ела по-късно ако не ти се излиза сега и ако тази Бека не може да дойде.-Направих фалшивата,леко натъжена усмивчица.А всъщност от вътре подскачах от радост.Просто не знам защо така стана.Тя може да е сладка на външен вид,но сякаш имам алергия вътрешна към нея.Не знам какво ми стана в последно време,но нещо не издържам.Отидох до горе набързо и облякох една хубава,изчистена и сравнително къса,синя рокличка.Сложих малко грим,но не прекалено,обух любимите си обувки които идеално пасваха с гривните,обиците,чантата и ланчето ми.Нали все пак обувките са аксесоар и те трябва да отиват повече на аксесоарите.Прическата не я и пипнах,защото просто имах странното чувство,че нямам време.Помислих малко да не съм забравила нещо,но така и не се сетих за нищо.Просто слязох отново долу и попитах набързо Изи:
-Е идавш ли с мен или си оставаш тук?Не знам,но тя е на предполагам 9 или на толкова ми изглежда?Не е малка или ти искаш детегледачката да си дойде?-Задавах тези въпроси бързо и един след друг с припрян тон всякаш съм ядосана.
Изабел
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Куин и Изабел :)   Пон Авг 01, 2011 10:54 am

Засмях се на това,че е била цяла вечер с хора на които сутринта не е помнила името.
- Спокойно,спокойно. - почнах да я успокоявам аз тъйкато тонът и много не ми харесваше.Какво ли и ставаше?Погледнах Сали която се беше залисала в филма.Може би ако изчезнем сега и се върнем утре по някое време няма да забележи.И все пак...се съмнявах в това.
- Сали ние ще излезнем за...малко.Ако има нещо ми звъни. - казах на момиченцето и я прегърнах,а после се качих до стаята си.Обялкох едно потниче и една къса поличка и слезнах при Куин.Сигорно приличах на някоя уличница с тази къса поличка,но нощите тук си бяха топли и приятни,а през деня си беше жега за умиране.Взех телефона ис и го сложих в малкото джобче на полата,а ключовете в другото.Мразех да мъкна големи чанти със себе си.
- Е май съм готова.Къде отиваме?В някой бар? - очите ми светнаха като споменах бар,но в главата ми навлязоха спомени и картини от вампирскяи бар.Всички онези погледи плъзгащи се по тялото ми.Ужас!

Обича ме , не ме обича, обича ме, не ме обича, обича ме ... не ме обича? Това листенце не се брои...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Куин и Изабел :)   

Къщата на Куин и Изабел :)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best drink in the world... :: Бон Тон :: Къщите-
Идете на: