Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink
Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink
Best drink in the world...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The forum is an RPG and it's based on the TV show True Blood
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
» Станете наши приятели
Площадката за деца EmptyНед Фев 05, 2012 8:08 am by Dev Constantine

» Промени...
Площадката за деца EmptyВто Яну 03, 2012 2:13 pm by Касиди Минкс

» Весела коледа и Честита нова година!
Площадката за деца EmptyЧет Дек 29, 2011 11:02 am by Дмитрий Флориан

» Търся си другарче...
Площадката за деца EmptyЧет Дек 29, 2011 8:19 am by Катерина Драгомир

» Нашите приятели
Площадката за деца EmptyПон Дек 19, 2011 7:39 pm by Касиди Минкс

» Магическото езеро
Площадката за деца EmptyПет Дек 09, 2011 7:38 pm by Dev Constantine

» Търся си роднини/приятели/колеги...
Площадката за деца EmptyПет Дек 09, 2011 5:06 pm by Dev Constantine

»  Водопада
Площадката за деца EmptyПет Дек 09, 2011 5:05 pm by Изабел

» Площадката за деца
Площадката за деца EmptyЧет Дек 08, 2011 4:42 pm by Харпър Дейл


 

 Площадката за деца

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Касиди Минкс
Admin
Касиди Минкс



Площадката за деца Empty
ПисанеЗаглавие: Площадката за деца   Площадката за деца EmptyЧет Юли 14, 2011 12:26 pm

Площадката за деца %D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D1%89%D0%B0%D0%B4%D0%BA%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%86%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B2-%D1%82%D1%8A%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%89%D0%B5-2477
Върнете се в началото Go down
https://haveabite.bulgarianforum.net
Сю.

Сю.



Площадката за деца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадката за деца   Площадката за деца EmptyВто Дек 06, 2011 3:13 pm

С Харпър излезнахме от заведението и тръгнахме на някъде другаде.Не след дълго стигнахме парка.По пътя той на няколко пъти ме завъртя във въздуха и си разменихме няколко целувки и дори си позволихме малко повечко.След още няколко крачки стигнахме една детска площадка.Аз не обичах много,много деца...за мен бяха сладки само докато спяха или бяха завързани за някой стол докато им казвах,че ще ги сготвя ако не мълчът или нещо такова.
- На къде всъшност отиваме? - попитах го накрая и спях и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл

Харпър Дейл


Age : 28
Местожителство : София

Площадката за деца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадката за деца   Площадката за деца EmptyВто Дек 06, 2011 3:20 pm

Усмихнах се и я целунах:
-Отиваме...тук.Винаги съм искал да правя секс на детска площадка.-засмях се и я притиснах към мен.Вдигнах я и тръгнах към една пейка:
-Дай някаква идея...Къде да започнем?-найстина нямах идей колкото и да исках да го правя с нея тук..Не знаех къде по точно.Имах идея на пързалката,но знаех ли...Бързо махнах якето й и я огледах:
-Секси си..-исках да й направя комлимент,но адреналина и възбудата ми замъгляваха разсъдака ми.
Върнете се в началото Go down
Сю.

Сю.



Площадката за деца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадката за деца   Площадката за деца EmptyВто Дек 06, 2011 3:26 pm

Засмях се на думите му.И за секса на детската площадка и за това,че съм секси.
- Да....знам,че съм секси.Не си нито първия нито ще бъдеш последния който ще го каже... - изкикотих се още веднъж и седнах в скута му като обвих ръце около вратът му и почнах да го целувам страстно.
От къде да започнем?
Този въпрос се въртеше в главата ми.Все пак това беше цяла детска площадка и да се надяваме да няма посетители в скоро време.
- От къде ще почнем слънце? - той ме беше попитал,но аз не му дадох отговор.Надявах се той да ми даде...въпреки,че беше попитал.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл

Харпър Дейл


Age : 28
Местожителство : София

Площадката за деца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадката за деца   Площадката за деца EmptyВто Дек 06, 2011 7:16 pm

Притиснах я към мен и я вдигнах отново,подпрях я на едни катерушки и бързо скъсах блузата й:
-Знам,че е хубава и тн,но не искам да ми пречи...-намигнах й и я хванах за бедрата,притиснах се в нея и с едната си ръка отмесих косата от врата й.Започнах да я целувам нежно,с съвсем леки намеци от грубост.Прокарвах езика си по перфектната й кожа,леко я засмуквах,просто си играех само като начало...С другата си ръка започнах да изучавам тялото й,да я докосвам на различни...хмм топли места.
Върнете се в началото Go down
Сю.

Сю.



Площадката за деца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадката за деца   Площадката за деца EmptyВто Дек 06, 2011 7:31 pm

Подсмихнах се.Не мисля,че имаше нужда да ми къса блузата,но...щом така е решил...Ръцете му се спуснаха по тялото ми.Езикът му се плъзгаше по кожата ми и ме изучаваше.Изстенах когато ръцете му стигнаха едно определено място.Харесваше ми това което прави,но...и аз си имах "задължения".С едно бързо завъртане той се озова на мойто място,а аз плъзнах ръка по неговото тяло като стиснах издутината в панталоните му.После се плъзнах надоло и клекнах като извадих малкото му приятелче и го поех в устата си.През цялото това време очите и ушите ми бяха на четири.Все пак нямаше да е никак приятно някое малко детенце да се появи и...да почне да ръси някакви глупости,че някаква какичка си играе с нещо при панталоните на един батко..и туковиш изръси,че и то иска.

п.п:мали..;хх ужс.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл

Харпър Дейл


Age : 28
Местожителство : София

Площадката за деца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадката за деца   Площадката за деца EmptyСря Дек 07, 2011 3:26 pm

Поех си дълбоко въздух и леко залитнах назад от удоволствие:
-Господи СЮ!!-казах изненадано и я хванах за главата,беше наистина опитна в действията,движенията си..просто...Иха.Движеше се ритмично,играеше си с мен.Вдигнах глава нагоре и стиснах зъби,това момиче щеше да ме побърка.Да найстина щеше да го стори.Заровиих пръсти в косата й стараейки се да не я скубя и започнах да се движа сам.Влагата в устата й беше приятна,спрях защото знаех,че не и е приятно,но найстина вътрешно изгарях да продължи.Хванах я за брадичката й повдигнах лицето й,наведох се към нея и я целунах.ИЗправих я и преди да се е усетила и обърнах с гръб към мен и с лице към катерушката.Зайграх се с тялото й докосвайки гърдите й,плоският и корем,спускайки ръце по бедрата й.Беше красива,с перфектно тяло.Любопитно колко мъже преди мен са я оценявали?Сигурен съм,че са наистина много.Така като я гледах,се обеждавах още повече че е разбивачка на сърца е пожелавах и късмет с мен.Да напоследък бях доста груб...Бях се отнесъл,но се осъзнах когато тя леко омръдна.Започнах да я целувам по врата й да разкопчавам дънките й.От тялото и се носеше един божествен аромат.Обърнах я с лице към мен и отново я целунах,ръцете ми изучавах,запаметяваха и се наслаждаваха на тялото й.
Върнете се в началото Go down
Сю.

Сю.



Площадката за деца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадката за деца   Площадката за деца EmptyСря Дек 07, 2011 3:47 pm

Движенията му малко ме изненадаха.Мислех,че му харесва това което правех...той обаче май си беше наумил нещо друго.Ту ме държеше в една поза,ту в друга пускайки ми ръце...Накрая се озовах лице в лице с него.Устните ми срещнаха неговите докато той разкопчаваше дънките ми.
Да така май ще сме наравно.
Оставих се в ръцете му,но естествено нямаше да бездействам....Плъзгах ръце по тялоот му...играех си с члена му.Езикът ми си играеше с неговия.
- Хъм...с колко жени си бил до сега? - подсмихнах се докато с ръка си играех с члена му.Не знам защо,но ми се искаше да го издразня.Дори и леко.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл

Харпър Дейл


Age : 28
Местожителство : София

Площадката за деца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадката за деца   Площадката за деца EmptyСря Дек 07, 2011 5:14 pm

Прехапах устни и плъзнах ръце по задника й:
-С колко си мислиш,че съм бил?-попитах и я целунах отново.Ръцете й си играеха с мен по един много брутален начин,влудяваше ме.Притиснах я към катерушката и се спуснах по тялото и,целувах гърдите й,който за жалост все още бяха покрити със сутиен.надолу по коремът и и се спрях на ръба на прашките и пъхнах ръка между краката й и притиснах два пръста към клитора й.Тя изстена.Отново притиснах пръсти към нея и с другата си ръка повдигнах едното й бедро на рамото си,отместих леко прашките й и ме заля прекрасният аромат на възбудата й.Пъхнах един пръст в нея и започна бавно да го движа,усмихнах се на стенанията и и прокарах език около клиторът й,беше мой ред да я дразня.
Върнете се в началото Go down
Сю.

Сю.



Площадката за деца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадката за деца   Площадката за деца EmptyЧет Дек 08, 2011 4:31 pm

Стонове излизаха от устата ми от това което правише...харесваше ми....,но няколко неща ми се въртяха в главата и не можех да се съсредоточа цялостно.
- Не...сериозно..с..колко...си...бил...ауу - изстенах.Това ме влудяваше...той си играеше с мен...беше дяволски добър и това можех да му призная.
Просто не е истина какви неща може да прави този мъж с езика си мамка му
Захапах долната си устна защото стоновете ми почваха да стават по-силни и това можеше да привлече хора и още по-зле - деца.
- Ако...дойде...някое...дете? - простенах едва,едва.Той щеше да ме влуди.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл

Харпър Дейл


Age : 28
Местожителство : София

Площадката за деца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадката за деца   Площадката за деца EmptyЧет Дек 08, 2011 4:42 pm

Леко се подсмихнах и продължих да потупвам клиторът и с език,да дразня малката топчица.Вкарах още един пръст в нея,беше толкова влажна.Стоновете и ме влудяваха.
Леко се дръпнах и прошепнах,като забелязах как бедрата й настръхват погалени от топлият ми дъх:
-Скъпа моя....Мислиш ли,че ми пука за децата?Ако дойде някое просто ще го накараме да забрави!А и...в този студ и вече тъмнина,няма никой да дойде!-извадих пръсти от нея и отново рязко ги вкарах.Отново приближих устни до нея,беше..вкусна.Да звучеше смешно,но как другаг да се изразя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Площадката за деца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадката за деца   Площадката за деца Empty

Върнете се в началото Go down
 
Площадката за деца
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best drink in the world... :: Бон Тон :: Парка-
Идете на: