Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink
Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink
Best drink in the world...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The forum is an RPG and it's based on the TV show True Blood
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
» Станете наши приятели
Къщата на Суки EmptyНед Фев 05, 2012 8:08 am by Dev Constantine

» Промени...
Къщата на Суки EmptyВто Яну 03, 2012 2:13 pm by Касиди Минкс

» Весела коледа и Честита нова година!
Къщата на Суки EmptyЧет Дек 29, 2011 11:02 am by Дмитрий Флориан

» Търся си другарче...
Къщата на Суки EmptyЧет Дек 29, 2011 8:19 am by Катерина Драгомир

» Нашите приятели
Къщата на Суки EmptyПон Дек 19, 2011 7:39 pm by Касиди Минкс

» Магическото езеро
Къщата на Суки EmptyПет Дек 09, 2011 7:38 pm by Dev Constantine

» Търся си роднини/приятели/колеги...
Къщата на Суки EmptyПет Дек 09, 2011 5:06 pm by Dev Constantine

»  Водопада
Къщата на Суки EmptyПет Дек 09, 2011 5:05 pm by Изабел

» Площадката за деца
Къщата на Суки EmptyЧет Дек 08, 2011 4:42 pm by Харпър Дейл


 

 Къщата на Суки

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Sookie Stackhouse

Sookie Stackhouse



Къщата на Суки Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Суки   Къщата на Суки EmptyПет Юли 29, 2011 4:28 pm

Къщата на Суки Normal_Outside_Sookie_House
Върнете се в началото Go down
Sookie Stackhouse

Sookie Stackhouse



Къщата на Суки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Суки   Къщата на Суки EmptyПет Юли 29, 2011 6:51 pm

Спрях пред къщата и заключих колата.Ерик,естествено вече ме чакаше на верандата.Отключих вратата и влязах,а Ерик направи няколко крачки след мен и спря на входа.Постоях ухилена със скръстени ръце за миг и го наблюдавах.Беше приятно,все пак къщата си беше моя,въпреки че Ерик я бе купил по време на отсъствието ми.
-Можеш да влезеш.-казах и той пристъпи вътре.Може би наистина си бе загубил паметта!Тъкмо да се обърна към хола и да вляза и се заковах на място.
-Хей,не стъпвай по килима с тази кал!-продължих напред,като отворих вратата на гардероба в хола и заслизах по стълбичката надолу към обитанието на Ерик,но слава богу,той не го знаеше.-Ела!

Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Къщата на Суки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Суки   Къщата на Суки EmptyПет Юли 29, 2011 6:56 pm

Пристъпих вътре щом тя ме покани,тогава тя се обърна и ми каза да не стъпвам по килима.Направих крачка назад и много внимателно го заобиколи.
-Съжалявам...-казах и се усмихнах.
Тръгнах след нея,тя слезе някъде и ми каза да я последвам.Мисля,че разнесох кал по цялата къща,но тя ми каза да я последвам.Слезнах при нея,стаята беше мрачна и доста натруфена.
- Защо имаш такова място в къщата си?-попитах я и я погледнах.- Имаш,хубав дом,Снуки...
Върнете се в началото Go down
Sookie Stackhouse

Sookie Stackhouse



Къщата на Суки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Суки   Къщата на Суки EmptyПет Юли 29, 2011 8:06 pm

-Не,Снуки,а Суки!-о,не,вече наистина имах чувството,че нещо се е сбъркало в него.Преди не ме оставяше дори да дишам,а сега да ми обърка името...след което сведох поглед надолу и видях...че той ме е последвал с калните си крака.Боже Господи!Това вече беше прекалено.-Това място е като карантина,в случай че някой път ми дойде на гости вампир.
Въпреки това,не исках да го ядосвам,а за това го дръпнах за ръката нагоре по стълбите и го заведох до банята,след което го изчаках да си измие краката.Върнахме се обратно долу,като изобщо не ми се мислеше за калните отпечатъци,с тях щях да се разправям по-късно.Исках сега да го оставя долу на леглото и да си отида в стаята...
-Хайде,Ерик,вече стана много късно.Ще отида да си легна.Нуждаеш ли се от нещо?Има "Истинска кръв" в хладилника,ако ти потрябва.-не че по принцип имах такива неща в къщата си,но преди няколко дена Ерик започна да си запасява по малко в хладилника, и въпреки че я изсипвах в мивката,той продължаваше да носи.Исках да му прочета мислите,да разбера какво наистина му се е случило,но не можех...явно и той наистина не знаеше коя съм и каква съм.-Можеш ли да си спомниш нещо,Ерик?Какво ти се случи тази вечер?


п.с.ще си лягам,ако искаш може да продължим утре?
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Къщата на Суки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Суки   Къщата на Суки EmptyПет Юли 29, 2011 8:13 pm

Седнах кротко на леглото и се опитах да си спомня.
-Една жена...лицето й...но не беше точно тя,а...някой друг....
Казах замислен,тя седна на леглото до мен,а аз се загледах в лицето й.
-Много си красива.
Казах и й се усмихнах мило. Има много красиви очи,и съм сигурен,че е още по-красива когато се усмихне.
-Бъди моя...-помолих я мило и неочаквано.
Не можех да отделя очи от нея,много е красива.Пленителна,толкова нежна и миришеше толкова хубаво.
Върнете се в началото Go down
Sookie Stackhouse

Sookie Stackhouse



Къщата на Суки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Суки   Къщата на Суки EmptyПет Юли 29, 2011 8:24 pm

-Eрик!Аз не съм нечия,разбра ли!-почувствах се много странно,до преди броени дни Ерик Нортман си правеше убежище в къщата ми,поправяше разни работи и се разполагаше,а на всичкото отгоре се държеше така все едно са продали и мен заедно с къщата,а сега искаше да бъда негова!Е,това поне не се бе променило.
-Опитай се да си спомниш...-отстъпих назад,когато Ерик се доближи до мен,но категоричния ми поглед го отблъсна.Не можеше да ме накара на сила.-Намери си занимание,все пак,ние смъртните се нуждаем от сън.Ще говорим пак утре вечер.-направи ми впечатление как Ерик се отдръпна и послушно седна на леглото загледан в мен.Колко странно!Качих се горе и отидох в стаята си,като преди това казах "Лека нощ,Ерик."Знаех,че ме е чул и той ми отвърна високо.Уплашена от тази промяна легнах на едната страна и заспах,замислена в това как някой ще бъде толкова силен и смел,за да постъпи така с Ерик.Всеки който го познаваше би счел това за самоубийство!Но аз наистина имах намерение да разбера какво се е случило.Изглеждаше толкова мил...
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Къщата на Суки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Суки   Къщата на Суки EmptyЧет Авг 11, 2011 9:05 am

Веднага щом залезе слънцето се качих горе и отворих хладилникът и си взех една бутилка истинска кръв.Много съм гладен,повече от преди,а това не ми помага да заситя гладът си.Излезнах да ловувам,животни разбира се.Ако Суки разбере,че съм наранил някого сигурно ще се ядоса,а аз предпочитам ако тя се усмихва.След това се върнах пред къщата и зачаках тя да се върне.Нямах търпение да я видя.Едва час след като залезе слънцето чух нещо в задният двор и отидох да проверя.Това нещо разбра,че отивам към него и побягна.Не знам защо,но трябваше да разбера какво или кой е за това тръгнах след него.Ще се върна щом Суки се прибере.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Суки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Суки   Къщата на Суки Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Суки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Суки Стакхаус
» Ана Пакуин – Суки Стакхаус
» Къщата на Габ
» Къщата на Кателина
» Къщата на Куин и Изабел :)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best drink in the world... :: Бон Тон :: Къщите-
Идете на: