Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink
Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink
Best drink in the world...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The forum is an RPG and it's based on the TV show True Blood
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
» Станете наши приятели
Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyНед Фев 05, 2012 8:08 am by Dev Constantine

» Промени...
Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyВто Яну 03, 2012 2:13 pm by Касиди Минкс

» Весела коледа и Честита нова година!
Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyЧет Дек 29, 2011 11:02 am by Дмитрий Флориан

» Търся си другарче...
Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyЧет Дек 29, 2011 8:19 am by Катерина Драгомир

» Нашите приятели
Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyПон Дек 19, 2011 7:39 pm by Касиди Минкс

» Магическото езеро
Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyПет Дек 09, 2011 7:38 pm by Dev Constantine

» Търся си роднини/приятели/колеги...
Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyПет Дек 09, 2011 5:06 pm by Dev Constantine

»  Водопада
Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyПет Дек 09, 2011 5:05 pm by Изабел

» Площадката за деца
Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyЧет Дек 08, 2011 4:42 pm by Харпър Дейл


 

 Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят...

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Касиди Минкс
Admin
Касиди Минкс



Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... Empty
ПисанеЗаглавие: Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят...   Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyЧет Юли 14, 2011 1:26 pm

Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... The-real-Fangtasia-eric-northman-23309878-565-424
Върнете се в началото Go down
https://haveabite.bulgarianforum.net
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят...   Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyСъб Юли 16, 2011 2:27 pm

Излезнах от офисът си в бара и седнах на столът си.От него можех да виждам целият бар и всичките му посетители.Пам както винаги се занимаваше с входа.Прибираше всички телефони и видео камери.Все пак може да е забранено,но тук хората идваха с две цели...да се напият и да бъдат ухапани от някой вампир.Жалко,че не мога да пия уиски,от тази гледка ми иде да се напия.В бара влезе човек,ухаеше невероятно.Момичето седна на бара и веднага привлече вниманието на бармана.Не можех да откъсна очи от нея.Какво ли прави момиче като нея в бар като този.Помислих си и дадох знак на бармана да й даде питието безплатно,защо да не я почерпя едно питие.Иска се много смелост да влезеш тук.Да видим дали ще има и късмет,ще й трябва ако иска да излезе от тук.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят...   Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyСъб Юли 16, 2011 2:35 pm

Исках да се откъсна от всичко и всички...по-скоро от всички познати.Не веднъж бях излизала от града за да отида до гората да се осамотя.Този път обаче отидох в един бар.Щом влезнах ме лъхна аромат на алкохол,цигари и...нещо повече.Запътих се и седнах на един стол при бара.Бармана ми даде питие с думите "Заведението черпи".Е хубава работа.На мен и без това ми е все тая.Отпих от питието си и огледах бара.Беше...по-различен от другите барове.Някои от хората си бяха плашещи и ме караха да настръхвам.Да се разсея отпих още веднъж от питието си.Вниманието ми беше привлечено от един мъж.Не исках да изглежда сякаш го зяпам въпреки,че си беше точно така и затова го гледах с крайчеца на окото си.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят...   Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyСъб Юли 16, 2011 2:46 pm

Усмихнах се дяволито щом тя ме погледна,нищо не ми убягва.Направих знак на бармана да я изпрати при мен.Щом тя дойде се наведох към нея и казах.
-Заповядай,седни тук.-казах и посочих масата с двата стола до мен.-Всеки вампир тук иска да опита от кръвта ви,ще е най-добре да имате някаква защита.
Отпуснах се назад в столът си.Огледах я от горе до долу и си замълчах.Вече трябва да е разбрала от бармана кой съм,аз също вече знам името й.Радвам се че Пам е проверила личната й карта на входа.Не можем да си позволим грешки,а и съм сигурен,че Пам е искала да разбере повече от името й.
-Какво прави момиче като теб в бар като този?-попитах я след известно време.Обичах да държа жертвите си в напражиние.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят...   Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyСъб Юли 16, 2011 2:54 pm

Седнах на един стол загледана в мъжът.Е вече нямаше какво да крия,че го гледах."Всеки вампир тук иска да опита от кръвта ви,ще е най-добре да имате някаква защита." Потръпнах.Реших да отговоря на следващия му въпрос тъйкато той сигорно беше забелязал изражението му от думите за моята кръв.
-Аз ъм...нищо...-изрекох несигорно.Самата аз не знаех какво правя тук,но си търсех белята.То се е видяло.Винаги си навличах неприятности.От както се помня.Огледах се наоколо.Няколко погледа бяха насочени към мен и това не ми хареса.Вратът ми беше открит,а всички тези погледни гледаха на там.Е добре де плъзгаха се по цялото ми тяло.Задъвках долната си устна от притеснение,а това може и да ме вкара в още по-гоелми проблеми.Все пак вампир,кръв,моята кръв..и аз можех да си разкървавя устната от толквоа хапане.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят...   Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyСъб Юли 16, 2011 3:01 pm

Веднага щом се изправих и седнах на стола до нея всички погледи се отклониха.
-Няма от какво да се боиш.Тази вечер няма да си ничия вечеря...освен ако ти не искаш.
Погледнах я в очите и се усмихнах дяволито.По всичко си личи,че е притеснена.Направих знак на сервитьорката да ми донесе бутилка истинска кръв.Ако искам нещо ще го получа и не говоря за бутилката.Просто трябва да съм търпелив.
-Сама ли дойде тук? Или си с приятели...
Знам,че е сама.Това е нейната първа грешка.Втората беше,че дори влезе в бара.Да видим дали ще направи трета.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят...   Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyСъб Юли 16, 2011 3:13 pm

Спрях да дъвча устната си защото имах чуство,че всеки момент ще бликне кръв от нея,а и почна да ме боли.
-Сама.Не обичам да въвличам приятелите си в неприятности.-признах си.Огледха още веднъж бара.Щом той се беше настанил до мен вече не ни гледаха.Трябваше да се чуствам спокойна или още по-притеснена?
-Относно това да съм нечия вечеря..не го искам.-казах с заплашителна нотка в гластъ си,но този тук можеше да ме повали или забие в стената с едно движение.А ако стане така...е това ще боли.Отпих от питието си,а после отново задъвках устната си.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят...   Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyСъб Юли 16, 2011 4:29 pm

Леко се засмях.Трета грешка,ако беше казала,че е с някой щеше да е по-добре,дори и да беше излъгала.Отпих от синтетичната кръв,мразя този боклук,но не е сега моментът за това.
-Сигурен съм,че не го искаш.-казах и погледнах към входа където беше Пам.Тя бързо дойде до мен и се наведе за да й прошепна на келтски,че вече бара е пълен и няма вече места.Тя разбра посланието ми и се върна при входа.
- Страх ли ви е от вампири,госпожице Найтшейд?
Попитах я спокойно и отново отпих от питието си.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят...   Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyСъб Юли 16, 2011 4:46 pm

Той знаеше фамилията ми която ненавиждах.По тялото ми пробягаха ледени тръпки.
-Приятелката ви предполагам?-реших да отклоня темата за вампирите.Той ме изгледа,а при погледа му се почуствах ами..не знам как.
-Не точно...-изрекох отговора на въпроса му за вампирите.А би трябвало да ме е страх.Никога не трябва да се доверяваш на вампир.До колкото съм чувала де.Погледа ми "запрепуска" из бара оглеждайки всичко.Нямаше и път за бягство ако случайно реша точно сега или след малко да побягна,а и с тези вампири наоколо...най-много да стана нечия вечеря.Супер а?Кой не би мечтал да е вечерия на вампир.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят...   Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyСъб Юли 16, 2011 5:02 pm

-Протежето ми.Лоялна е,но това не я спира да ме псува зад гърбът ми.
Казах и погледнах към входа където Пам веднага се усмихна на думите ми.
-Ще е най-добре да си вървите и ако ми позволите ще ви изпратя.
Не смятам да правя нищо тази вечер,само ще я изпратя до тах и е се върна,дано Пам затвори докато се върна.Не искам да губя клиенти като ги изритам собственоръчно от бара си.Станах от масата и я изчаках и тя да стане.Тя тръгна към изхода бавно и аз тръгнах след нея.Разбира се държах разстояние между нас,но не чак толкова голямо,ако някой си помисли да я докосне,аз ще съм там и този някой ще се сбогува със ръката си.
Върнете се в началото Go down
Кателина Найт

Кателина Найт



Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят...   Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyНед Юли 24, 2011 2:00 pm

С Габ влязоха в вампирския бар.Нямаше как да не останат незабелязани.И двете бяха много красиви и си спечелиха няколко перверзни погледи ,на които Кат не обърна особено внимание.Беше свикнала имайки предвид ,че посещаваше бара всяка седмица.Седна на бара и погледна дали Габ идва.Поръча си бутилка истинска кръв и след като отпи заоглежда останалите посетители.
Върнете се в началото Go down
Габ

Габ



Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят...   Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyНед Юли 24, 2011 6:53 pm

С Кати влязохме в бара. Тя седна на бара до мен и си поръча истинска кръв, аз на свой ред си поръчах водка.. руска при това. Започнах да оглеждам бара до най-малка подробност, винаги трябва да си нащрек в бар пълен с вампири.. Когато бармана (също вампир) ми подаде водката престанах да се оглеждам и отпих от нея..
- Е, какво ново? - едва доловима дяволита усмивка се появи на лицето ми. - Знаеш, че не бях в града.. - казах и се обърнах с гръб към бара..
Върнете се в началото Go down
Кателина Найт

Кателина Найт



Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят...   Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyНед Юли 24, 2011 7:01 pm

Отново отпих от бутилката и погледнах Габ.Беше си поръчала руска водка , както доста често напоследък.
- Какво да ти кажа.Град като град.Нищо интересно ,освен,че собственика на бара си има свое момиче,човешко момиче.
леко се засмях и отново надигнах шишето.
Върнете се в началото Go down
Габ

Габ



Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят...   Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyНед Юли 24, 2011 7:29 pm

Почти се задавих.
- А казваш, че няма нищо интересно, да бе да.. - казах аз и огледах отново бара. Имаше малко хора, които изглежда искаха да умрат.. - Разкажи ми повече.. - този път дяволитата ми усмивка се виждаше ясно.. Изпих водката на екс и се обърнах към бармана.
- Руска водка. - казах най-безразлично..
Върнете се в началото Go down
Кателина Найт

Кателина Найт



Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят...   Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyПон Юли 25, 2011 9:16 am

- Не знам с подробности Габ - казах безлично и отпих отново от бутилката. - Знам само ,че се е появила тук в бара.Нищо повече.
- Кажи как са нещата при теб?Къде се изгуби толкова време?
Погледнах малкото посетители на бара и осъзнах ,че ако не намерим нещо интересно за правене ще си умра от скука като тях.
Върнете се в началото Go down
Габ

Габ



Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят...   Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyПон Юли 25, 2011 4:33 pm

Водката беше отдавна оставена на бара, но не я поглеждах. Бях твърде заета да оглеждам бара.. Не се е променил от последния път когато бях тук.
- Кажи как са нещата при теб?Къде се изгуби толкова време? - попита ме Кати.
- Ами имах задача.. Нищо особено.. - промълвих и грабнах водката. Отпих от нея и отново заоглеждах бара.. - Изглежда не съм изпуснала много.. - казах след като известно време не продумахме нищо...
Върнете се в началото Go down
Кателина Найт

Кателина Найт



Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят...   Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyПон Юли 25, 2011 4:42 pm

Кати изпразни бутилката и осъзна ,че трябва да направи нещо.в главата й се оформи една идея и една дяволска усмивка се изписа на лицето й.Толкова ясна усмивка ,че направо плашеща.Тя обърна глава към Габ и заговори предизвикателно:
- Искаш ли да отидем на едно място Габ.Място което ще убие скуката - прокарах ръка през косата си чакайки отговор.
Върнете се в началото Go down
Габ

Габ



Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят...   Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... EmptyПон Юли 25, 2011 4:49 pm

След думите й изпих на екс водката и станах.
- Хайде! - усмихнах се дяволито. - По принцип бих те питала къде смяташ да ме завлечеш, но точно сега не ме интересува. - След тези думи се запътих към изхода на бара...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят...   Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Във бара...пазете се! Повечето посетители хапят...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Във бара...
» Пред Бара....

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best drink in the world... :: Извън града :: Фантазия-
Идете на: