Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink
Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink
Best drink in the world...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The forum is an RPG and it's based on the TV show True Blood
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
» Станете наши приятели
Кафенето до фонтана EmptyНед Фев 05, 2012 8:08 am by Dev Constantine

» Промени...
Кафенето до фонтана EmptyВто Яну 03, 2012 2:13 pm by Касиди Минкс

» Весела коледа и Честита нова година!
Кафенето до фонтана EmptyЧет Дек 29, 2011 11:02 am by Дмитрий Флориан

» Търся си другарче...
Кафенето до фонтана EmptyЧет Дек 29, 2011 8:19 am by Катерина Драгомир

» Нашите приятели
Кафенето до фонтана EmptyПон Дек 19, 2011 7:39 pm by Касиди Минкс

» Магическото езеро
Кафенето до фонтана EmptyПет Дек 09, 2011 7:38 pm by Dev Constantine

» Търся си роднини/приятели/колеги...
Кафенето до фонтана EmptyПет Дек 09, 2011 5:06 pm by Dev Constantine

»  Водопада
Кафенето до фонтана EmptyПет Дек 09, 2011 5:05 pm by Изабел

» Площадката за деца
Кафенето до фонтана EmptyЧет Дек 08, 2011 4:42 pm by Харпър Дейл


 

 Кафенето до фонтана

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Касиди Минкс
Admin
Касиди Минкс



Кафенето до фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Кафенето до фонтана   Кафенето до фонтана EmptyЧет Юли 14, 2011 1:56 pm

Кафенето до фонтана Coffee_shops_klcc%281%29
Върнете се в началото Go down
https://haveabite.bulgarianforum.net
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Кафенето до фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето до фонтана   Кафенето до фонтана EmptyЧет Юли 21, 2011 10:21 am

Не можех да мисля правилно след срещата си с Изабел.За това реших да потърся някого познат,някого като мен.Тръгнах из градът и влезнах в едно кафе,странно,че още работи по това време на вечерта.На една от масите срещнах познато лице и веднага отидох при нея.
-Катрин.-казах леко весел.-Каква...неприятна изненада.Изобщо не се радвам да те видя!-казах и се усмихнах.Седнах на столът до нея,не разбирам защо си поръчва кафе след като не може да го пие,или все още се крие,че е вампир,което е нелепо.Сега е в моят сектор на управление.
-Бутилка истинска кръв.-поръчах на сервитьора,той ме изгледа стреснато и побърза да ми я донесе.
-Не разбирам защо още се криеш от хората,Кат...и кога пристигна в градът?-попитах я.-Но най-важният въпрос е...какво правиш в този град?
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс



Кафенето до фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето до фонтана   Кафенето до фонтана EmptyЧет Юли 21, 2011 10:33 am

Страхотно!Този,който исках да видя последно тук беше Ерик..Имах лоши спомени с него..Не се обичахме особено много.Той винаги се държеше като онези момчета,които искат всичко за себе си.Е и аз бях такава преди,но вече не съм.
-Хей Ерик здравей!-възкликнах аз.-Ами да се каже че се опитвам да живея като човек..Поръчвам кафето но изобщо не отпивам от него,а само се правя..Въпреки че оставям чашата винаги пълна.Иначе съм тук защото искам да променя живота си..Знам че няма да ми повярваш,но искам да започна от начало..А ти си все така хубав,както на времето-добавих аз и му намигнах леко.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Кафенето до фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето до фонтана   Кафенето до фонтана EmptyЧет Юли 21, 2011 10:39 am

Засмях се искрено и отпих от синтетичната кръв.
-Да,щом казваш.Но не разбира защо се опитваш да се правиш,на нещо което не си.Все пак се разкрихме на света преди повече от година и сме..почтени граждани на САЩ.
Добре,че нямам стомах иначе щях да се изповръщам,дали заради това или защото Изабел в момента се ядосва за това което й сторих.Тя сама си е виновна,трябва да порасне и разбере,че светът е опасен и не трябва да се доверяваш на всички.
-Да загърбим миналото.Радвам се да те видя,Кат.-усмихнах й се и й поръчах бутилка истинска кръв.-Знам,че не е като истинската,но все пак е нещо.
Казах и отпих.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс



Кафенето до фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето до фонтана   Кафенето до фонтана EmptyЧет Юли 21, 2011 10:48 am

Личеше си,че нещо го мъчеше или по-точно се беше ядосал заради нещо..Може би както каза Изабел е виновна заради това или пък той самия,защото го познавам и знам че понякога се вре там където не му е работата..
-И аз се радвам да те видя,макар и след векове..-казах му аз и се засмях както само аз го правя.-Знаеш ли прав си знам,че се разкрихме преди време и дори не знам защо продължавам да се правя на такава каквато не съм..След като загубих човека,който обичах не съм същата и винаги се съжалявам,но знаеш ли вече не.-казах аз на висок тон и викнах сервитьора след което си поръчах бутилка кръв и ,метнах чашата с кафето на земята,тя се счупи и сервитьорката ме изгледа странно но нямаше избор освен да я почисти.Вдигнах бутилката и продумах отново на Ерик:
-Наздраве-казах аз и изпих всичко до дъно..
-А ти от колко време си тук?-попитах го.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Кафенето до фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето до фонтана   Кафенето до фонтана EmptyЧет Юли 21, 2011 11:00 am

-От няколко години. Кралицата на Луизияна ме направи шериф на пети район и аз отговарям за всички вампири тук...голяма досада.
Признах си,всъщност властта ми допадаше и ми помагаше да нагласям по-лесно планът си.
Това което направи Кат с кафето си ми допадна,напомняше ми за старите времена в Берлин.Засмях се силно и отпих от бутилката си.
-Изобщо не си се променила...много се радвам,че си си все същата Катрин Пиърс,с която се забавлявах и руших всичко.Разбира се Годрик не одобряваше това което правим и най-накрая...години след като си тръгна,ме вкара в релсите.
Годрик бе моят създател и един от многото вампири които не одобряваха приятелството ми с Кат.
-Ти също си доста възрастен вампир...Не са ли ти дали някой Район за управляване?
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс



Кафенето до фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето до фонтана   Кафенето до фонтана EmptyЧет Юли 21, 2011 11:09 am

Той беше същия използвач както преди,но заради това ми допадаше от самото начало.
-Хахх аз да управлявам?!-Засмях се силно в лицето му.-Предпочитам да сея сумати безпорядъци и да правя напук на останалите,а за да управляваш трябва да даваш пример..Както каза преди малко не бива никой да се прави на този,който не е,миличък..А ти да не би да си станал някой добряк,от който новаците черпят пример?-попитах го аз макар и да знаех отговора от части..А и според мен не подхожда на един ,,бунтар" да се прави на ,,невинен'' не мислиш ли?-когато казах това отново се засмях и прехапах устните си.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Кафенето до фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето до фонтана   Кафенето до фонтана EmptyЧет Юли 21, 2011 11:16 am

-Не се правя на нещо което не съм,Кат, и ти знаеш това много добре.
Изведнъж усетих тревога,нещо се случваше с Изабела...
-Трябва да вървя....
Казах и платих сметката,всъщност хвърлих няколко банкноти на масата.
-Ела в Фангтазия някой път ако искаш да поговорим още.
Казах преди да се изпаря.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс



Кафенето до фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето до фонтана   Кафенето до фонтана EmptyЧет Юли 21, 2011 11:23 am

Както винаги беше странен,но си личеше,че се притесни за нещо.И с право той винаги беше загрижен за всички макар да не го показваше.
-Добре.-извиках аз,но май не ме чу защото беше като стрела и вече го нямаше..Въпреки това все пак реших да отида някой ден и може би този ден щеше да бъде много скоро..Знае ли някой..Може би някой ден ще се засечем отново по същия начин или пък по по-различен..И все пак се зарадвах че говорих с него дори и за малко защото си дадох сметка,че няма нужда да се правя на добричка като всъщност моята истинска страна е съвсем друга..
Постоях още около час в кафенето и се качих в колата си и тръгнах към дома си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафенето до фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето до фонтана   Кафенето до фонтана Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кафенето до фонтана
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ирландското кафенето на ъгъла

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best drink in the world... :: Бон Тон :: Центъра-
Идете на: