Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink
Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink
Best drink in the world...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The forum is an RPG and it's based on the TV show True Blood
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
» Станете наши приятели
Стриптийз бар (+18) EmptyНед Фев 05, 2012 8:08 am by Dev Constantine

» Промени...
Стриптийз бар (+18) EmptyВто Яну 03, 2012 2:13 pm by Касиди Минкс

» Весела коледа и Честита нова година!
Стриптийз бар (+18) EmptyЧет Дек 29, 2011 11:02 am by Дмитрий Флориан

» Търся си другарче...
Стриптийз бар (+18) EmptyЧет Дек 29, 2011 8:19 am by Катерина Драгомир

» Нашите приятели
Стриптийз бар (+18) EmptyПон Дек 19, 2011 7:39 pm by Касиди Минкс

» Магическото езеро
Стриптийз бар (+18) EmptyПет Дек 09, 2011 7:38 pm by Dev Constantine

» Търся си роднини/приятели/колеги...
Стриптийз бар (+18) EmptyПет Дек 09, 2011 5:06 pm by Dev Constantine

»  Водопада
Стриптийз бар (+18) EmptyПет Дек 09, 2011 5:05 pm by Изабел

» Площадката за деца
Стриптийз бар (+18) EmptyЧет Дек 08, 2011 4:42 pm by Харпър Дейл


 

 Стриптийз бар (+18)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Изабел



Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) EmptyПет Юли 15, 2011 3:15 pm

Стриптийз бар (+18) Strip_Club_Pic_-_2

Стриптийз бар (+18) 399
Върнете се в началото Go down
Кателина Найт

Кателина Найт



Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) EmptyПон Юли 25, 2011 4:59 pm

Идеята беше абсурдна,но какво е живота без малко щури идеи?Да не говорим ако е вечен както при Кателина.Тя влезе в стриптийз бара и веднага я лъхна миризмата на алкохол ,цигари и разврат.Токчетата и затракаха по пода,но звукът не чуваше ,заради музиката и подсвиркванията на мъжете.Мястото си беше долнопробно,но да потанцуваш на пилона беше по-забавно от това да киснеш в бара с неживи посетители.
- Изглежда не очакваше да те домъкна на такова място,а Габ?
Върнете се в началото Go down
Габ

Габ



Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) EmptyПон Юли 25, 2011 5:22 pm

Кимнах й. Е, очакваше се да измисли нещо такова, но мислех, че ще е много по-.. щуро.. Огледах бара, миризмата на алкохол и цигари беше непоносима, дори на разврат.. Момичета, вампири, хора.. всякакви каквито може да си представиш се бяха скупчили на пилоните и танцуваха. Мъжете само им подсвиркваха, дори си плащаха за частни танци и други такива екстри.. Отвратително, в стриптийз бара се събираха най-развратните мъже.. Без да обърна внимание на думите й продължих напред и попивах всичко видяно.. Обичах да разучавам местата, дори да не ми харесваха.. След като го огледах по-добре се върнах при Кати.
- Добрем, какви са плановете ти? - казах предизвикателно, което явно се хареса на най-добрата ми приятелка..
Върнете се в началото Go down
Кателина Найт

Кателина Найт



Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) EmptyПон Юли 25, 2011 5:34 pm

- Не знам Габ можем да прогоним онези млади девойки от пилоните и да им покажем как се прави.Да натрием носовете на тежи свине отдолу и да им покажем,че не всички жени сме толкова лесни.Както казах нищо особено.
Едва се сдържах да не се засмея.Тръгнах към пилоните и това не остана незабелязано за мъжката част от заведението.Те определено бяха гладни за нещо ново.Разбутах девойките от единият пилон и си спечелих злобните им погледи.Погледнах ги по същият начин и изглежда ги бях стреснала ,защото доста бързо си събраха дрешките и се изнесоха."Нека забавлението започне"...Едната ми ръка се захвана за пилона и тялото ми в такт с музиката извършваше различни и провокиращи движения..Усмихнах се под мустак и погледнах Габ като и казвах "Идваш ли?" .потанцувах и след това слязох.
- Е аз ще тръгвам.Чао Габ - казах и се изнесох.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стриптийз бар (+18) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар (+18)   Стриптийз бар (+18) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стриптийз бар (+18)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best drink in the world... :: Бон Тон :: Центъра-
Идете на: