Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink
Best drink in the world...
Елате при нас на... по хапка Wink
Best drink in the world...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The forum is an RPG and it's based on the TV show True Blood
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Latest topics
» Станете наши приятели
Домът на сем Минкс EmptyНед Фев 05, 2012 8:08 am by Dev Constantine

» Промени...
Домът на сем Минкс EmptyВто Яну 03, 2012 2:13 pm by Касиди Минкс

» Весела коледа и Честита нова година!
Домът на сем Минкс EmptyЧет Дек 29, 2011 11:02 am by Дмитрий Флориан

» Търся си другарче...
Домът на сем Минкс EmptyЧет Дек 29, 2011 8:19 am by Катерина Драгомир

» Нашите приятели
Домът на сем Минкс EmptyПон Дек 19, 2011 7:39 pm by Касиди Минкс

» Магическото езеро
Домът на сем Минкс EmptyПет Дек 09, 2011 7:38 pm by Dev Constantine

» Търся си роднини/приятели/колеги...
Домът на сем Минкс EmptyПет Дек 09, 2011 5:06 pm by Dev Constantine

»  Водопада
Домът на сем Минкс EmptyПет Дек 09, 2011 5:05 pm by Изабел

» Площадката за деца
Домът на сем Минкс EmptyЧет Дек 08, 2011 4:42 pm by Харпър Дейл


 

 Домът на сем Минкс

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Касиди Минкс
Admin
Касиди Минкс



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyСъб Юли 16, 2011 8:15 am

Върнете се в началото Go down
https://haveabite.bulgarianforum.net
Изабел
Admin
Изабел



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyСъб Юли 16, 2011 6:58 pm

Стигнах къщата на сестра си след като вървях по дадената пътека.Никога нямаше да ми повярва какво е станало,а и аз не си вярвах.Имах ключ от къщата на сестра ми и влезнах.
-Каси!-извиках с надежда да е тук.Отидох до кухнята и си сипах вода.Изпих я на един дъх,а после отворих хладилника.Надявах се ,че ако изям нещо преди работа няма да се кара.Огледах хладилника...нищо не ми хвана окото.Ще си остана гладна.Изпуфтях и го затворих.
-Сестра ми!-извиках още веднъж,а гласът ми отекна в цялата къща.
Върнете се в началото Go down
Касиди Минкс
Admin
Касиди Минкс



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyСъб Юли 16, 2011 7:05 pm

-Добре,добре,идвам!
Казах докато слизах по стъпалата и влязох в кухнята.Бях облякла униформата си.Защо трябваше аз да съм първа смяна.Въздъхнах и прегърнах сестра си.Липсваше ми откакто се изнесе.
-Ако си гладна,сега отивам на работа.Ела с мен и ще хапнеш.Гарантирам ти,че ще е същото като вкъщи.Ти ще поръчаш и аз ще ти сервирам...няма да има никаква разлика.
Казах и наметнах якето си.Нещо в мислите й ме спря на място.
-Видяла си вампир?
Попитах я учудено,дори превъзбудено.Не бях виждала вампир все още,може би защото работя по цял ден и се прибирам вкъщи към 11 през нощта,след това душ и легло.
Върнете се в началото Go down
https://haveabite.bulgarianforum.net
Изабел
Admin
Изабел



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyНед Юли 17, 2011 7:29 am

Сестра ми ме прегърна,а аз отвърнах на прегръдката и.
-Добре ще дойда да помагам.Явно ще кисна там цял ден...-измърморих.Мястото и хората си ги биваше,но ако не си на работа и си сам умираш от скука..може би.Мислех си за случилото се тази вечер,а въпроса на сестра ми ме изтръгн от мислите ми.
-Каси!Аз съм ти сестра.Знаеш,че мразя да се ровиш в главата ми!-простенах и я погледнах тъжно.Така ли иначе щях да и споделя някога за срещата си с вампира.
-Да.Видях се с вампир.Търсех си белята и отидох в бара извън града.Беше пълно с тях и изглеждаха,че всеки момент ще ми се нахвърлят.И един вампир ме спаси така да се каже...като ме покани на масата си.Аз глупачката приех.После ме изпрати до половината път.Слънцето щеше да се покаже скоро и той изчезна като ми остави якето си.И довечера ще се върна пак там.И не не може да дойдеш с мен.-говорех сякаш на малката си сестричка,но Кас беше четири години по-голяма от мен.
Върнете се в началото Go down
Касиди Минкс
Admin
Касиди Минкс



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyНед Юли 17, 2011 8:44 am

-Съжалявам,знаеш,че не го искам.-това си е самата истина.Не искам да се ровя в главите на хората и определено не искам да им чета мислите.-Та той как изглеждаше? Беше ли хубав? Показа ли ти зъбите си?
Бях като малко момиченце на Коледа.Вампирите са толкова интересни и потайни.Странно защо ли още не съм срещнала вампир...сигурно защото градът е толкова скучен,че скуката ги лъхва на петдесет метра от нас и им се налага да заобиколят.
-Разказвай! Той как се държа с теб и не! Няма да се върнеш там! Кракът ти ще стъпи там само през трупът ми! Обещай ми,Изи! Моля те...и не смей да ме лъжеш.Знаеш,че ще те хвана ако го направиш!
Върнете се в началото Go down
https://haveabite.bulgarianforum.net
Изабел
Admin
Изабел



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyНед Юли 17, 2011 8:48 am

Изръмжах.Аз трябваше да се върна.
-Кас трябва да се върна...нямам намерение да му държа якето вечно.А относно как е изглеждал...беше секси.Държа се с мен добре...както ти казах ако не ме беше поканил на неговата маса щях да съм нечия вечеря.Не ми е показвал зъбите си,а и бях доста притеснена.Бях в бар пълен с вампири.Какво очакваш.-разказах всичко на сестра си,но още бях намусена.Не бях на пет за да се държи така с мен.Можех и сама да се грижа за себе си.
-Кас мога да се грижа за себе си.Знаеш го.-почнах да я оверявам аз.Погледнах я умолително.А и си търсех причина да го видя.
Върнете се в началото Go down
Касиди Минкс
Admin
Касиди Минкс



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyНед Юли 17, 2011 8:59 am

Усмихнах се и завъртях очи.
-Значи ще го оставиш да те върти на малкият си пръст? Оставил ти е якето нарочно,защото знае,че ще се върнеш там за да му го върнеш! Той е мъртъв...или немъртав,а не глупав,Изи.-скръстих ръце пред гърдите си и се усмихнах още по-широко.-Нека той да дойде при теб.Няма да умре,отново, ако се разходи малко...
Засмях се и си налях чаша вода,устните ми пресъхнаха.
-Може да е какъвто и да е но си остава мъж,трябва ти да го въртиш,а не той теб.-обърнах се към нея и й намигнах.-И не се тревожи,сигурна съм,че ще дойде.
Върнете се в началото Go down
https://haveabite.bulgarianforum.net
Изабел
Admin
Изабел



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyНед Юли 17, 2011 9:07 am

Намръщих се и на свой ред скръстих ръце пред гъдите си.
-От къде си толкова сигурна?-попитах Кас.Сипах си още една чаша вода.От толкова говорене ми беше пресъхнала устата,а и беше "извинение" да не говоря.Погледнах часовника.
-Ако не побързаме ще закъснееш...-посочих и чаосникът и се засмях леко.Каси ме погледна неодобрително,а аз се усмихнах като малко дете.Знаех,че сестра ми ще приеме всичко така,но все пак дойдох да говоря с нея,а не отидох при Блу.Ух!
-Признай си,че и ако ти се беше запознала с някой вампир...щеше да се върнеш.-преценявах я с поглед.Познах я добре и знаех,че ще отрече.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyВто Юли 19, 2011 6:48 pm

Половин час след като слънцето залезе отворих бара с Пам,дадох й напътствие и излязох.Няколко минути след това надуших и намерих домът на Изабел,понеже за първи път идвам тук и не съм поканен нямаше как да вляза.Изглежда никой не си беше вкъщи за това се качих на покрива от където можех да виждам всичко.Искам си якето,но не точно заради него дойдох тук...В къщата се носи странен аромат.Миризма на...слънчева светлина,доста заинтригуваща.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyВто Юли 19, 2011 7:03 pm

След като си тръгнахме от бара със сестра ми тръгнахме към къщата и.Отначало междо нас имаше неловко мълчание,но после почнахме да си говориме,но никоя от нас не повдигна темата за бара или за вампира с който се бях запознала.Стигнахме къщата.
-Значи...взимам якето...и ще отидем само да му го върна...и се махаме без да привличаме много внимание?!-изрекох като гледах сестра си.Искаше ми се да си поговоря с него отново,но не...той беше вампир,а и аз съм хлапе...защо му е да кисне край мен?Да ме наглежда да не направя някоя глупост?А аз определено щях да направя.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyВто Юли 19, 2011 7:07 pm

Скочих от покрива в мигът в който те се качиха на верандата и застанах между тях и входната врата.
-Добър вечер,дами.
Казах и се усмихнах.Изабел изглеждаше уморена и различно,сигурно не си е починала след като я изпратих.Някак си се радвах да я видя,и аз не знам защо.Просто...се радвах,вътрешно.Не го показах навън.
-Дойдох...дойдох за якето си.Явно съм оставил нещо в него което ми трябва.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyВто Юли 19, 2011 7:13 pm

Отскочих назад щом нещо застана междо мен и вратата.После видях,че е Ерик.Беше дошъл за якето си.Известно време стоях мълчаливо загледана в него,но после се изтръгнах от този транс и погледнах сестра си.
-Вече виждаш и в бъдещето...-казах и.Леко заобиколих вампира и отключих вратата.Сестра ми влезна,а вампира стоеше на прага.Повдигнах вежда,а после се сетих за един от митовете за които бях чула.
-Ъм..заповядай влез...-изрекох.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyВто Юли 19, 2011 7:21 pm

Нова грешка,покани ме,но в момента няма за какво да се бои от мен.Не смятам да направя нищо на нея,нито на сестра й която ухаеше странно добре.
-Благодаря...
Казах и направих бавна крачка през прага.
-Хубава къща... двете ли живеете тук?
Попитах ги докато вървях след тях и се оглеждах наоколо.Хубава,но е твърде светла за моят вкус,а и няма никаква нова техника.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyВто Юли 19, 2011 7:25 pm

Да..къщата си беше хубава.
-Мерси.Иначе...не.Каси живе тук,а аз живея при една моя приятелка.И понякога Сали идва тук,а понякога при мен....-изрекох и отидох до хола.Якето му си седеше метнато на дивана.Взех го и се обънах,а Ерик стоеше доста близо до мен,че даже дахът ми секна.
-Аз...ето ти якето...-изрекох.Надигнах глава,а очите ми срешнаха неговите.Имаше хубави очи,но какво можех да направя?Да му кажа?Е да видим как ще раегира.
-Имаш хубави очи...-отдаелчих се леко от него за да мога да си поема свестно въздух защото имах чуство,че скоро ще припадна.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyВто Юли 19, 2011 7:38 pm

Взех якето си и се усмихнах на комплимента й.Нека да видим как тя ще реаргира на истинският Ерик Нортман.
-И ти имаш хубави очи и двата чифта ми харесват.
Усмихнах се и погледнах надолу към бюста й и после се вгледах мълчаливо в очите й.Не съм от най-гадните същества на тази планета,и аз имам право на хумор,дори и на другите да им се струва груб и неуместен.Точно това му е хубавото на хумора.
-Коя е Сали?-попитах я любопитено.
Върнете се в началото Go down
Касиди Минкс
Admin
Касиди Минкс



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyВто Юли 19, 2011 10:12 pm

Красавец,признавам му го.Двамата с Изи си отиваха.Колко много въпроси имам към него,но явно сега не е моментът.
-Из,аз ще отида да взема нещо от магазина и се връщам ...
Усмихнах й се и грабнах чантата си.
-Беше ми...няма значение.
Бързо излязох от вратата и се запътих някъде далеч,за да ги оставя малко насаме.

Върнете се в началото Go down
https://haveabite.bulgarianforum.net
Изабел
Admin
Изабел



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyСря Юли 20, 2011 6:46 am

-Каси!-извиках и,но тя вече беше излязла.Страхотно.Сестра ми мисли,че ще въртя любовна афера с Ерик.Погледнах го и повдигнах вежда.Имаше страно чуство за хумор.
-Сали...е малката ни братовчедка.-обесних.Сали беше на осем,а майка и беше починала,а после баща и се ожени повторно за вампирка и...тя го уби.Усмихнах се на Ерик.Какво пък щяхме да правим тук...
-Хъм...може ли да те помоля за нещо?По-късно да ме изпатиш до къщата на моята приятелка,че след вчера в бара...след онези вампири които ме гледаха така...-потръпнах при споменаването на вампирите от вчера.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyСря Юли 20, 2011 1:56 pm

Кимнах на момичето докато излизаше и отново погледнах Изабел.
-С най-голямо удоволствие.
Усмихнах се и седнах на един от столовете в кухнята.
-От кога не живееш тук?
Попитах я докато оглеждах наоколо.На вън ставаше време за вечеря,но ще се нахраня когато се върна в бара.Телефонът ми избипка,Пам ми бе пратила съобщение да не се връщам в бара.Министърът е дошъл на визитация и ме търси.Колко мило,тревожи се за мен,а аз си мислех,че на него не му пука.Прибрах телефонът си в джоба и се отпуснах на стола.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyСря Юли 20, 2011 2:10 pm

Усмихнах му се и седнах на най-близкия стол.
-Съжалявам,че трябва а си ми детегледачка...иначе не живея тук от няколко месеца...може би година.Някъде там.-леко поклатих глава.Чудех се какво да му предложа...вампирите пиеха кръв,а аз нямах налична..освен себе си,а не мислех да му се предлагам като храна.Надвисна неловко мълчание,а аз не знаех дори какво да кажа.
-На колко години си?Смисал..на колко се представяш и на колко всъщност си?-изрекох накрая.Тъп въпрос,но не се сетих друго.Загледах се някъде към стената.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyСря Юли 20, 2011 2:20 pm

-Няма проблем.
Усмихнах се и продължих да гледам през прозореца.Настъпи мълчание,но на мен не ми пречеше.Свикнал съм с това.
-Технически съм на 3000 години.-казах,исках да й разкажа за семейството си,но някак си ми е трудно да се открия пред някой,който срещнах наскоро.-Умрях на 25-26 години до колкото си спомням.
Въздъхнах тежко,все още имах много работа,а Годрик го няма никакъв. Не съм му ядосан,че не знам нищо за него,в смисълът къде е и какво прави,а в смисълът,че...се тревожа за него.
-Каква беше реакцията ти когато ние вампирите разкрихме съществуването си пред светът?-попитах я.-И не се тревожи,искам честен отговор,дори и в него да има думи като "Убийте чудовищата!".-Казах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyСря Юли 20, 2011 2:31 pm

Засмях се.Зачудих се каква наистина ми беше първата реакция...
-Ами...доста страна.Не обърнах много голямо внимание...просто...не разбирах с какво сте по-различни от нас,но да си призная...може би малко ме беше страх докато не опознах вампир-втората майка на Сали.Не я познавах много добе,но беше мила жена...и уби баща и който си го заслужи според мен...никога не съм го харесвала...направо ми идеше да я разцелувам,но тя изчезна.-измърморих и повдигнха рамене.Станах от стола и огледах дрехите си.Бях с тях и вчера и миришех на цигари и какво ли още не.Имах няколко дрехи горе в стаята си.
-Ммм дай ми секунда...-качих се по стълбите и влезнах в стаята си.Отворих гардероба и извадих една къса поличка и едно потниче.Свалих сегашните си дрехи и докато си обличах потничето слезнах в хола.Усмихнах се на Ерик.
-Ам...ако не искаш да стоиш тук с мен...кажи...-изрекох и се настаних на дивана.Чудех се как ли се чуства край мен...какво ли мисли за хората...за мен.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyСря Юли 20, 2011 2:40 pm

-Разбира се...много ми е удобно в този стол,скоро няма да помръдна.
Тя се качи горе аз станах и се облегнах на мивката.Не разбрах колко съм гладен докато тя не напусна стаята,но поне имам натрупан контрол над себе си и ще мога да се справя.Седнах обратно на столът си и кръстосах ръце пред гърдите си,щом тя се върна.
-Повярвай,ми в момента това е мястото където искам да съм. Един вампир ме търси и може да влезе само ако ти или сестра ти го поканите,защото къщата е ваша,а вие двете все още дишате.-обясних.Определено нейната компания ми е по-приятна от тази на магистърът.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyСря Юли 20, 2011 2:49 pm

Повдигнах вежда.От устата ми излезна едно "О" .Размърдах се леко неспокойно.
-Има ли някакъв шанс някой от онези вампири...от вчера да ме..хъм нападне...мен или Каси?-реших да го попитам.Не ми пукаше толкова за мен колкото за Каси.Задъвках устната си отново.
-А хъм..мога ли да ти предложа нещо за пиене..ядене...-изрекох като идиотка.Знаех,че вампирите пият кръв и това е тяхната храна,но все пак го попитах.От устата ми се изтръгна въздишка.Поставих лакти на кракакта си и се подпях на ръцете си откривайки глетка на Ерик-гърдите ми.Загледах се отново към стената.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман

Ерик Нортман



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyСря Юли 20, 2011 2:59 pm

-Не,те сигурно не знаят за сестра ти,а теб...мислят си,че си моя.
Усмихнах се,а когато видях малко повече от кожата й щях да скоча.Явно имам по-голям контрол отколкото си мисля,но след като тя предлага...
-С радост ще опитам нещо...крехко.
За частича от секундата станах,опрях гърбът й в стената и се притиснах към нея с оголени зъби.Сигурно я страснах,за това се усмихнах и се засмях.
-Спокойно...няма да те ухапя ако ти не искаш...забранено ми е от закона.
Едната ми ръка беше опряна на стената,а другата около кръста й.Вгледах се в очите й и в устните й.
-Много си красива...
Прошепнах и доближих устните си към нейните.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел



Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс EmptyСря Юли 20, 2011 3:06 pm

Моля?Негова?Какво?Преид да кажа нещо той ме избута към стената.Сърцето ми заблъска в гърдите,а той ме "успокои",че няма да ме захапе.Следващите му думи накараха сърцето ми да спре за момент.Той наистина ли го каза?И наистина ли го мислише?Устните му срещнаха мойте,а аз почна хда отвръщам на целувките му.Откъснах устни от неговите и се вгледах в очите му,а после потърсих жадно устните му за още една целувка.Чудех се ако сестра ми влезне в точно този момент какво ли ще кажеш...е надявах се да не прекъсва това,но все още се чудех над думите му "Мислят си,че си моя" .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на сем Минкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем Минкс   Домът на сем Минкс Empty

Върнете се в началото Go down
 
Домът на сем Минкс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Касиди Минкс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best drink in the world... :: Бон Тон :: Къщите-
Идете на: